Galatasaray'da Altı Üye Disipline Sevk Edildi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Altı Üye Disipline Sevk Edildi!

diyorum cunku cozum degil , ettiniz 2 senedir ne degisti, fenerliler ediyor ne degisiyor , ya da demiroren varken bjk liler ediyordu .. tff kurtardi baslarindan

kufur bos is , faydasiz bir davranis
Elimizden hiç bir şey gelmiyor.

Boş olduğunu bende biliyorum. Istifaya davet ediyoruz umurlarında değil.

O kadar küfürü ben yesem, derimki aileme bunu niye yaptırıyorum.

Devletle işleri bitsede gitse...

Aha birde çıkıp iyi niyetli şöyle böyle diyorlar tam bir şeytan yav bu herif adım kadar eminim şimdiye kadar yaptığı her şey bilinçli olarak yapıldı ....

bu laflardan tiksindim artik .. "performansi dusuk ama o iyi bir GS li" , "lisedeki arkadaslari fanatik oldugunu soylerledi" , "ilkokul gunlugunde sari kirmizi fotograflari var" ...

ya getirin o kufurbaz emreyi , ama gelsin aldigi paranin hakkini versin .. misalen diyorum tabi emre degil mesele , marjinal ornek vermek icin ... selcuk GS li de ne ise yariyor , sabri, balta, hepsi kanini emdiler senelerdir klubun takimin .. ama suc onlarda degil , beni de messi gibi karsilayip floryada milyon euro ya bogsalar , ben de alirim

ha ama bu ruhsuzlardan biraz farkim olur, hic degilse alirim yerim ama cikar oynarim da , isimi sahiplenirim

bu sozde yildizlarda o da yok . sirf vampirler baska bir sey degil

diyorum cunku cozum degil , ettiniz 2 senedir ne degisti, fenerliler ediyor ne degisiyor , ya da demiroren varken bjk liler ediyordu .. tff kurtardi baslarindan

kufur bos is , faydasiz bir davranis
Çözüm dayak diyorsun yani, fenerle besiktaslilarin yapamadigi. Birgun bizimle ayni fikirde olacagini biliyordum sayin sinan bilgin

Yahu her maçtan sonra bizde küfür ediyoruz dursuna. Ama orda milletin ortasında küfür nedir?
Madem istemiyorsun dursunu, herkesi ibra etmemek için ikna etselerdi.

"Sizi değil sizi atayan iradeyi ibra etmiyorum", "riva ve florya genel kurulda onaylandığında sevinerek çak diyenler" "otoparkta başkan adayının önünü kesip tehdit edenler" bu ifadeler yüzünden oldu ki bu da dursun dangalağının değil ölümsüz liseci cuntanın işi olduğunu gösteriyor

Üst Alt