Galatasaray'da Altı Üye Disipline Sevk Edildi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Altı Üye Disipline Sevk Edildi!

divan.jpg

Sosyal medyada Dursun Özbek ve yönetime küfür edip hakaret eden Tunç Üner, Ahmet Dedehayır ve Begüm Özkan yönetim kararıyla disipline sevk edildi.

Serhat Özalemdar ise Divan Başkanlığı tarafından (basına kapalı olan son Divan Kurulu’nda kürsüye çıkıp salonu terk edeceğini beyan ederek kuruldan ayrılmıştı) disipline sevk edildi.

Alp Güran ise başka bir üye tarafından şikayet edilerek disipline sevk edildi.

Son Genel Kurul’da kürsüye ilk çıkan konuşmacı olan Yasin Çakmak da üyelikten ihraç talebiyle disipline sevk edildi.

Bu altı ismin kulüpteki geleceğine Mayıs ayı içerisinde yapılacak olan yazılı ve sözlü itirazlarının ardından Galatasaray Disiplin Kurulu karara bağlayacak.

Gamaspor

Kararı dogru buluyorum normal ınsan olarak bız edıyoruz ama yönetıcılerın 1 agırlıgı baskanlık mevkıne bı saygısı olması sart

Dursun ne makam bıraktı, ne saygı bıraktı, ne Galatasaray ruhu bıraktı.

İlk başta delikanlı ve dürüstseniz, Dursun ve yönetimi disipline sevk edersiniz prostat takımı. !

Kararı dogru buluyorum normal ınsan olarak bız edıyoruz ama yönetıcılerın 1 agırlıgı baskanlık mevkıne bı saygısı olması sart

Bunları diyebilmek için önce malum şahısların bulunduğu makamlara saygısı olması lazım.Ne dursunun ne de yandaşlarının bulunduğu mevkiye saygısı yok.Saygıyı düşünen birisi bu şekilde yalan dolan içinde bulunmaz.Önce kişinin kendinde bulunması lazım o saygı başkasından beklemen için o da dursunda mevcut değil.

Bunları diyebilmek için önce malum şahısların bulunduğu makamlara saygısı olması lazım.Ne dursunun ne de yandaşlarının bulunduğu mevkiye saygısı yok.Saygıyı düşünen birisi bu şekilde yalan dolan içinde bulunmaz.Önce kişinin kendinde bulunması lazım o saygı başkasından beklemen için o da dursunda mevcut değil.

islerine ve kendilerini oraya getirenlere , klubun velinimeti olan seyirciye saygisiz olduklari gercek

ama kufur bir hak degildir , dogrusunu yapmislar .. kimseye kufur edemezsin , birak dursunu , volkan demirele de , azoya da ... kufur nedir ya ? basitlik ezikliktir ,eyleme geciremedigin seyi bosa sallamaktan otesi degildir

ya bırakın goygoyu ne küfürü Yasin bey küfür mü etmiş?

bildiğin muhalif genç kanada operasyon.

dursun hergün ana avrad kayıyor taraftara birşey mi değişiyor.

Yasin Abi kime küfür etmis bi gösterin bos bos konusmadan. Adamlar gecen Kongrede yönetimi ezdi diye, proje gösterdiler diye böyle oldu

adama elli kere git, git, git diyorsun, banane yeaa soymaya, hırsızlığa, haydutluğa devam edeceğim diyor, küfür edilince zırlayıp sağa sola şikayet.

etmişlerse ağızlarına sağlık. karşında iğrenç bir insan var elindeki yetkileri sonuna kadar kendi çıkarı için kullanıyor, keşke tribünlerden de güzel küfürler işitsek.

adama elli kere git, git, git diyorsun, banane yeaa soymaya, hırsızlığa, haydutluğa devam edeceğim diyor, küfür edilince zırlayıp sağa sola şikayet.

etmişlerse ağızlarına sağlık. karşında iğrenç bir insan var elindeki yetkileri sonuna kadar kendi çıkarı için kullanıyor, keşke tribünlerden de güzel küfürler işitsek.

git git diyoruz , hepimiz istiyoruz ama tuzuk acik , 3 seneligine seciliyor , birakmazsa ne yapabilirsin ki

o zaman ben başkan olayım, sırayla tüm kongre üyelerini vurma kararı alayım, adam 3 senelik seçildi hacı napalım diye gezinin nasıl fikir

karşında laftan anlayan biri yok, akıl melekelerine sahip bir adam yok, mantıktan ve anlaşılabilirlik noktasından kopmuş, kendi hayal aleminde yaşayan veya öyle gibi görünüp kulübün paralarını iç eden bir adam var.

oturup bekleyelim kulübü kapatırsak sonrası kolay olur zaten.

ben sana katiliyorum ozgur ama adam klubun baskan secen organi tarafindan secildi , kosullari belli , 3 sene surdurecek , sonra tekrar aday olur ya da olmaz

olur da secilirse demek ki klup dernegi bu basarisizliga mustehak bir yapida demektir , sinirlenmeye gerek yok

Nihat pe..vengini atamayanlar bu üyeleri atsınlar ismimi değiştireceğim..

En fazla ihraç ederler ve yargıdan da s..ke s..ke döner.Nihat almadı mı haklarını?

Şu an Hakan şükür bile başvursa geri alır , tüzüğe göre mi hareket ediliyor sanıyorsunuz , hukuksuz işler.

Üst Alt