Galatasaray'da Altyapı Çıkışlı ve Gurbetçi Oyuncular Hariç Türk Futbolcu Oynamamalı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Altyapı Çıkışlı ve Gurbetçi Oyuncular Hariç Türk Futbolcu Oynamamalı

Para yabancıya gitmesin diye dimi liseliler altyapıyı nede olsa kontrol ediyor torpil dışı giriş yüzde 1 ihtimal ne güzel istanbul be.

+ olarak bakınız cengiz ünder taş gibi oyuncu neden oynamıyacakmış bizde.

Para yabancıya gitmesin diye dimi liseliler altyapıyı nede olsa kontrol ediyor torpil dışı giriş yüzde 1 ihtimal ne güzel istanbul be.

+ olarak bakınız cengiz ünder taş gibi oyuncu neden oynamıyacakmış bizde.
Ahlaksızlar...Akılları fikirleri alemde...Elimde olsa altyapılı da oynatmam ama biliyorsun uefa kontenjanı var mecburi onun için yazdım :)

Temel sebepler;

1) Ahlaksızlar
2) Futbolu sadece para için oynuyorlar
3) Arkadaşlık-kardeşlik gibi manevi duygulardan yoksun dinleri imanları şan-şöhret-karı-kız-para-pul-mevki-makam-it-ot
4) Girdikleri büyük camialara musallat oluyorlar dede olunca bile futbolu bırakmıyorlar, bıraksalar hemen yorumcu-antrenör-teknik direktör-menajer-idareci olmaya çalışıyorlar
5) 3-5 tanesi bir araya geldi mi yeniçerileşip ipleri eline alıp hocalara hatta yönetimlere kazan kaldırıyorlar
6) Yeteneksizler, futbol görüşleri ara pas atmak eskiden de çalım atmaktı yani ne revaçtaysa o...
7) Futbol bilgileri kıt zannediyorlar ki messi-ronaldo dünyanın en iyileri
8) Hemen mankenlerle-siyasilerle-şarkıcılarla-iş adamlarıyla-ünlülerle düşüp kalkıyorlar
9) Cahiller iki satır okumazlar
10) Yabancı dil konuşamazlar
11) Yabancıları-altyapı çıkışlıları-gurbetçileri ezerler
12) Ne namaz kılarlar ne oruç tutarlar ne de hacca giderler ama gece gündüz alkol alıp kumar oynar zırt pırt umreye giderler
13) Camialarına aidiyet duymazlar, kulüplerinin değerlerinden bihaberdirler
14) Hepsi menajer uşağıdır
15) Para için takımlarını anında satarlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ben anlamadım şimdi bizim altyapıda ki topçular pürü pakta gerisi mi sorunlu mesela arda bizim altyapıdan çıktı ?!?!?
Hayır ama kontenjan var mecburen olacak ama altyapı dışındaki türkleri transfer etmek gibi bir zorunluluğumuz yok...Gurbetçileri de mecburen yabancı sınırlaması yüzünden tercih edeceğiz...Yoksa bence 23 futbolcunun 23'ü de yabancı olsun...

Mecburen var zaten şuanda oynamaz onlar ama kontenjan dolsun diye olurlar sadece.
Evet 2000 jenerasyonu buna uygun ayrıca izlediğim kadarıyla yunus-atalay-recep biraz havalı ama ahlakları bozulmamış futbolculukları da vasat hindistan 2017'i baştan sona izledim rezil oldular...Hele bir Yeni Zelanda maçı vardı futbol kurallarına bile yabancı Yeni Zellandalılar top gibi oynadı bizimkilerle...

Üst Alt