Galatasaray'da Aranan Kan Bulundu: Saracchi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Aranan Kan Bulundu: Saracchi

Screenshot_20200121-015751.png

Sarı kırmızılı takımdaki ilk resmi maçına çıkan Saracchi, özellikle sürati ve hücuma yaptığı katkıyla beğeni topladı. 26. dakikada Emre Akbaba’nın attığı golde ortayı yapan Marcelo Saracchi, 15 ikili mücadelenin 10’unu kazandı, 1 şut attı, 4 kez de top kaptı.

Galatasaray'da Yukatel Denizlispor maçı öncesi en çok merak edilen isim olan Marcelo Saracchi, ilk resmi karşılaşmasında olumlu not aldı.

Özellikle hızı ve hücuma yaptığı katkıyla dikkat çeken Uruguaylı sol bek, 26. dakikada Emre Akbaba’nın attığı golün ortasını vererek galibiyette önemli pay sahibi oldu. Eski takımı RB Leipzig’de uzun süre oynamamış olmasına rağmen son derece fit görünen Saracchi, 90 dakika sahada kaldı ve 84 kez topla buluştu. Uruguaylı futbolcu maç sonrası yaptığı açıklamada, “Bir süredir oynamıyordum. Forma şansı buldukça daha da iyi olacağımı düşünüyorum, kendimi burada çok iyi hissediyorum” diye konuştu. Fanatik.

Saracchi ilk maçında ne yaptı?

TOPLA BULUŞMA: 84

PAS: 51

PAS iSABETi: %72.5

ORTA: 7

ASiST: 1

ŞUT PASI: 2

ŞUT: 1

TOP KAPMA: 4 i

İKiLi MÜCADELE: 15/10

PAS ARASI: 4

FAUL: 2

YAPILAN FAUL: 2

Onyekuru gelince rakip takimin sagini surklase ederler.Onyekuru defansa gelmeyi sever asil sıkıntı sag kanatta maalesef.

takıma çabuk uyum sağlamış

Yani uyursun rakibi kacirirsin falan da top ortada kalmis ve sen de en yakinda neredeyse kalenin icindesin. Az saglam dur di mi? Japon yaslandi ileri cikamiyor diyorduk aha bu da geri gelmiyor. Ikinci yari bayagi bir yoruldu. Lemina gibi toparlanana kadar herhalde en az bir 4-5 hafta sagindan atip solundan gecmeye devam edecekler. Belki Henry oynamaya baslarsa biraz daha tutarli olur. Ilk elin gunahi olmazmis. Bu seferlik affedicez.

Yani uyursun rakibi kacirirsin falan da top ortada kalmis ve sen de en yakinda neredeyse kalenin icindesin. Az saglam dur di mi? Japon yaslandi ileri cikamiyor diyorduk aha bu da geri gelmiyor. Ikinci yari bayagi bir yoruldu. Lemina gibi toparlanana kadar herhalde en az bir 4-5 hafta sagindan atip solundan gecmeye devam edecekler. Belki Henry oynamaya baslarsa biraz daha tutarli olur. Ilk elin gunahi olmazmis. Bu seferlik affedicez.
henry de formsuz başlamaz umarım.

önemli olan ikili kanat ve bekin birbirine kademe yapması ve ileride pas yaparak oyunu kanatlara açmaları.

henry geriye yardım ediyordu , gamsız bir oyuncu değil.

ama ikisi de ofansif oyuncu , saçma bir top kaybı yaparsak sol bek tamamen savunmasız da kalabilir.

henry de formsuz başlamaz umarım.

önemli olan ikili kanat ve bekin birbirine kademe yapması ve ileride pas yaparak oyunu kanatlara açmaları.

henry geriye yardım ediyordu , gamsız bir oyuncu değil.

ama ikisi de ofansif oyuncu , saçma bir top kaybı yaparsak sol bek tamamen savunmasız da kalabilir.

Adam Temmuz 'da basliyor Ocak ayini bekleyin demeye. Getirdigi adamlar da kendi gibi sezon basindan beri saha kenarinda oturmus topcular. Kendisini az cok bildigimiz icin In Henry we trust. 🙏🙏🙏

Üst Alt