Haber - Galatasaray’da Başkanlığa Bir Aday Daha | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Galatasaray’da Başkanlığa Bir Aday Daha

Galatasaray’da Başkanlığa Bir Aday Daha

0c7d26701fbd9aab9cf426577fa1fb52.jpg

Özel Haber: Erken seçime giden Galatasaray'da başkan adayları birer birer ortaya çıkıyor. Uzun zamandır sessiz olan Galatasaray'ın eski yöneticisi Burak Elmas, yakın çevresi tarafından başkanlığa zorlanıyor

Galatasaray’da alınan erken seçim kararının ardından mevcut başkan Dursun Özbek’in ardından Turgay Kıran ve Mustafa Cengiz de adaylıklarını açıkladı.

Adnan Öztürk’ün de aday olması beklenirken, bir başka ismin de hazırlık içinde olduğu öğrenildi.

Uzun zamandır sessiz olan Galatasaray’ın eski yöneticisi Burak Elmas, yakın çevresi tarafından başkanlığa zorlanıyor.

Camianın önemli isimlerinin desteklediği oluşum için kolları sıvayan Elmas, “Aday olursam bu 5 ay için olacaktır. Mayıs’ta tekrar seçime gidilmeli” diyerek kısa süreli bir geçiş yönetimi için düşünebileceğini yakınlarıyla paylaştı.

Cumartesi günü İstanbul’a gelecek olan Burak Elmas, yapacağı toplantıların ardından kararını verecek.

Gamaspor

Son düzenleme:
UEFA Kupası döneminin en genç yöneticisi olan Burak Elmas, Galatasaray taraftarlığı ile biliniyor. Merhum başkan Özhan Canaydın'ın döneminde Futbol Şube Sorumlusu olarak görev yaptı. Aynı zamanda Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren'in damadı olmasıyla tanınıyor. Dursun Özbek yönetimini en çok eleştirenler arasında yer alan Burak Elmas, Twitter hesabından da çarpıcı yorumlarda bulunuyor.

Demokrasi Haber

UEFA Kupası döneminin en genç yöneticisi olan Burak Elmas, Galatasaray taraftarlığı ile biliniyor. Merhum başkan Özhan Canaydın'ın döneminde Futbol Şube Sorumlusu olarak görev yaptı. Aynı zamanda Galatasaray'ın efsane başkanı Faruk Süren'in damadı olmasıyla tanınıyor. Dursun Özbek yönetimini en çok eleştirenler arasında yer alan Burak Elmas, Twitter hesabından da çarpıcı yorumlarda bulunuyor.

Demokrasi Haber
https://youtu.be/u8gpURTt9g0

Allahım sen bizi dursun gibilerle sınama artık. Her yıl şampiyonluk bekleyecek değiliz yeter ki vizyonlu planlı ve FATİH TERİM li bir yönetim olsun amin :)

bi dinleyelim aciklamalarini, adayligini acikladiktan sonra bir kanala konusur herhalde

umarim "kesin Fatih Terimi getirecegim" gibi aciklamalar yapmaz cünkü aksi halde taraftar yine gereksiz tepki verir

baya olumlu gözüküyor simdiye kadar

bi dinleyelim aciklamalarini, adayligini acikladiktan sonra bir kanala konusur herhalde

umarim "kesin Fatih Terimi getirecegim" gibi aciklamalar yapmaz cünkü aksi halde taraftar yine gereksiz tepki verir

O yapıda bir insan olduğunu düşünmüyorum. Derin gs beklediğim gibi zirve zamanımızın geldiğini düşünüyor. İnşallah tekrar dibi yaşamayız.

Tanımıyorum ama uygun profile sahip. Dursun başkanlık yaptıysa bu çok rahat yapar.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

O yapıda bir insan olduğunu düşünmüyorum. Derin gs beklediğim gibi zirve zamanımızın geldiğini düşünüyor. İnşallah tekrar dibi yaşamayız.

belli olmaz, bu hafta zaten görüslerini net bir sekilde ifade eder

Dursun da yeni TDyi aciklayacak, umarim sezon sonu fazla kafamizi agratmaz bu konu

zaten diger adaylara bakilirsa net favori benim icinde (Cengizi pek tanimiyorum ama sallayan birine benziyor)

belli olmaz, bu hafta zaten görüslerini net bir sekilde ifade eder

Dursun da yeni TDyi aciklayacak, umarim sezon sonu fazla kafamizi agratmaz bu konu

Bu kadar olumsuzluk çok fazla geldi bize. Her şeye olumsuz bakmaya başladık :D Bence güzel günler yakın. Ama bu güzel günlerin biteceğini bilmek de Galatasaraylı olmanın bir kuralı.

Ciddi destek görecektir. Kuracağı yönetim kadrosu kendisinin başkan olmasından daha önemli. Süren zamanında hep yönetimdeydi. Başkanlık için biraz yumuşak ve sakin bir profili var. Yanına tecrübeli daha doğrusu 'kaşar' bir iki koyarlarsa ciddi aday olur.

LG-H990 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt