Galatasaray'da Belhanda Sevinci!


1a401c9554d941c7b43aa81d182176ab.jpg[FONT=roboto_condensed]Galatasaray'ın yeni 10 numarası Belhanda, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turundaki Östersunds maçında sahada olacak.
[/FONT]

Galatasaray'da Belhanda sevinci yaşanıyor. Sakatlığı nedeniyle Östersunds ile oynanan ilk maçta forma giyemeyen yıldız futbolcu rövanşta sahada olacak.

Teknik direktör Igor Tudor, takımla çalışmalara başlayan Faslı futbolcu ile özel olarak ilgileniyor.

Taktik çalışmalarda hücuma çıkarken tüm topların Belhanda ile buluşturulmasını isteyen Hırvat teknik adam, oyunu sık sık durdurararak oyuncularına uyarılarda bulunuyor.

Belhanda ile görüşen Tudor, Östersunds maçında kendisine ihtiyacı olduğunu, kalitesini sahaya yansıtarak takım için mücadele edeceğine inandığını söyledi.

Belhanda da böylesine kritik bir maçta forma giymek istediğini belirtip Tudor'a güvence verdi.

Ntvspor
 
Kendini gösterirse bu maçta üzerindeki baskıyı biraz olsun azaltmış olur, ama sakatlığından yeni çıktı ve maç formu düşük, üst düzey performans beklemek zor, yine de Sinan gümüşün oynamasından iyidir çünkü sahada var mıydı yok muydu bilemiyorum

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
 
Daha iki gün önce tam zıt bir haber yapılmıştı. Dursun algı yönetimi mi yapıyor? Bu ne lan. Karar verin sevinecek miyiz üzülecek miyiz
 
Üst Alt