GSC Portal - Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

GSC Portal Galatasaray'da Bomba İddia! Ünal Aysal Geliyor!

En çok eleştirdiğim başkanlardan biri ama şu an ki zihniyeti görünce keşke derim. Ama dönmez. Zira başarılı olamayacak ve bununfarkında

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aysal ve terim in bu kongreyle isi cok zor . Cunku dun de yazmistim , herkes ikisinin arasinda olan bitenin klube asiri zarar verdiginden bahsediyor

dursundan memnun olmayanlar dahil bu 2 linin Gs ye bugunleri hazirlayan kotulugu baslattiklari konusunda hemfikirler

bu yuzden aysal ve terim disindaki isimlere odaklanmak daha akilci olur

En çok eleştirdiğim başkanlardan biri ama şu an ki zihniyeti görünce keşke derim. Ama dönmez. Zira başarılı olamayacak ve bununfarkında

hele ki şu siyasi ortamda imkansız. adama zamanında stad üst kullanım hakkı,vergi borcu ve sermaye arttırımı konusunda yapılanları hala hatırlıyoruz. ama dursun gelince bu üçünü de siyasi kanatın olurunu alarak şipşak halletti

Allah korusun klübün içine etti hala onun pislikleri ile uğraşıyoruz

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Allah korusun klübün içine etti hala onun pislikleri ile uğraşıyoruz

Onun pisliği nedir ben anlamıyorum sizi

Borç borç dediler bitti borc adam gibi takım kurdular yine olmadı

Her branşta rezaletiz
Derbi fakiri olduk

Birde aysal zamanını hatırlayalım
Nerelerdeydik
Neler yaptık
Her branşta nasıl umut veren takımlar vardı

Bu iş vizyon işidir bi dünya borç içinde yüzüp başarılarımızı kutluyorduk. Şimdi hem borç olacak hem başarısız olacağız.

TapaTalK

Adnan Öztürk'e olumsuz yazanlar o kadar boş yapıyolar ki,zamanında bi salakça haber okumuşlar hepsi bülbül gibi aynı şeyi tekrarlıyolar,adamın bi canlı konuşmasını dinlememişlerdir,bu olumsuzlukları dile getirenler zamanında tffye,azize nasıl posta koyduğunu dile getirmezler,planlarını-projelerini- Kenyon'u klübe getirmeye çalıştığını bilmezler bilseler bu adama vizyonsuz dik kafalı diyen adamlar öyle böyle utanmıcaklar.
Bu adam Ünal Aysal döneminin 2.adamıydı az biraz kafanız çalışsın,yani başarılarda büyük payı var.
Adam başkanlığını açıklıyor amaa özellikle fb medyası haber yaptırmayıp,itibar kırıcı haberlere yer veriyolar.İyi uykular ne diyim Galatasaray taraftarına.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alper guzel soyluyorsunuz da bazi kisiler var hem terim basligina gelsin yaziyor hem aysal basligina

nasil istir bu ? Oyle ki nerdeyse basarili olalim diye mezardan ali sami yeni uyandiracaklar

bu kadar da olmaz

bu iki ismin klupte isi bitti artik , bitmeli de

Ya bu herif gelirse maç falan izlemem bu sene. Terim gibi adamı yedi kurumsallaşma ayağına, birde kulübü batırdı, gereksiz onlarca transfer.

ünal aysal döneminde maddi olarak çok büyük zarar ettik. evet takım şampiyon oldu, üst üste şampiyonlar liginde oynadık, çok iyi futbolcular transfer ettik ama gelirlerimizin zirve yapmasına karşın yine çok büyük zarar ettik.

eğer ünal aysal gelip ne kadar paramız varsa o kadar harcayacaksa başımın üzerinde yeri var. ama gelipte ilerki yılların tribün gelirlerini harcayıp transfer yaparak kasayı tam takır kuru bakır haline getirecekse gelmesin.

ünal aysal döneminde sermaye arttırımı yaptığımız için kulüp maddi olarak batmadı. sermaye arttırımından büyük miktarda nakit para kasaya girmeseydi çok açık batardık.

ünal aysal GS menfaatlerine uygun hareket etseydi sermaye arttırımdan gelen paranın bir kısmıyla banka borcunu kapatırdı. ama o banka borcunu arttırma yolunu seçti.

başımızı ne geldiyse kulübün parasını har vurup harman savuran yöneticilerden geldi. başarılı olup kendi isimlerini ön plana koymak için hep olmayan paraları harcadılar bu da bize yüz milyonlarca dolar banka borcu olarak geri döndü.

en son senede 40 milyon euro banka faizi ödüyorduk unutmayın.

Son düzenleme:
Alper guzel soyluyorsunuz da bazi kisiler var hem terim basligina gelsin yaziyor hem aysal basligina

nasil istir bu ? Oyle ki nerdeyse basarili olalim diye mezardan ali sami yeni uyandiracaklar

bu kadar da olmaz

bu iki ismin klupte isi bitti artik , bitmeli de
O biri de benim
Galatasaray'ın menfaati için ikisini de istiyorum sinan

Bir olduğumuz günler de başarı geliyodu
Şu an herkes kavgalı başarısızlığımız biraz bundan

TapaTalK

Onun pisliği nedir ben anlamıyorum sizi

Borç borç dediler bitti borc adam gibi takım kurdular yine olmadı

Her branşta rezaletiz
Derbi fakiri olduk

Birde aysal zamanını hatırlayalım
Nerelerdeydik
Neler yaptık
Her branşta nasıl umut veren takımlar vardı

Bu iş vizyon işidir bi dünya borç içinde yüzüp başarılarımızı kutluyorduk. Şimdi hem borç olacak hem başarısız olacağız.

TapaTalK
Onun pisliği avrupadan men yaptırdığı onca boş transfer
Terim varken başarılı idi sonrası var mı yok
Ee nerde başarı

Üst Alt