Galatasaray'da Büyük Gün Geldi!


5173886.jpg


Sarı-Kırmızılı camiaya müjdeli haber... Gomis ve Belhanda transferinde son pürüzleri de halleden Galatasaray Yönetimi’nin, resmi açıklamaları bugün KAP’a göndereceği öğrenildi. İki yıldızın da, 28 Haziran’da başlayacak Slovakya kampına yetişeceği tahmin ediliyor.

Cim Bom’a müjde... Galatasaray’da iki büyük transferde sona gelindi. Uzun süredir görüşmelerin devam ettiği Gomis ve Belhanda konusunda tüm pürüzlerin giderildiği öğrenildi. Galatasaray Yönetimi’nin, bugün her iki oyuncunun transferiyle ilgili olarak KAP’a açıklama göndermesi bekleniyor.

Yurt dışında temaslarda bulunan futbol direktörü Cenk Ergün’ün de, her iki oyuncuyu birden yanına alarak İstanbul’a dönmesi gündemde. Böylece hem Gomis’in hem de Belhanda’nın 28 Haziran’da başlayacak Slovakya kampına katılabileceği belirtiliyor. Ancak Sarı-Kırmızılılar her ihtimali düşünerek, iki yıldızın doğrudan kampa gelme seçeneğini de değerlendiriyor.

Peki maliyetleri ne olacak?

Galatasaray, 27 yaşındaki forvet arkası Belhanda için kulübü Dinamo Kiev’e 8 milyon Euro’luk bonservis ödemesi yapacak. Bu para, 18 ayda yaklaşık 450 bin Euro’luk taksitler halinde ödenecek. Oyuncuya da 3 milyon 250 bin Euro yıllık garanti ücret verilmesi bekleniyor. 31 yaşındaki Fransız golcü Bafetimbi Gomis için Swansea City’ye 1.7 milyon Euro bonservis, oyuncunun kendisine de senelik 3 milyon Euro ödeneceği bildirildi.

Fanatik
 
Dursun 18 e böldürerek taksitlendirme yapmış.Çok akıllı ya.Beyinsiz herif sanki o zaman para çıkmayacak kasamızdan.
 
Yillik ücretlere bak düsecegine cikiyor kim bunlarda net 3 milyon üstü aliyorlar? Hele belhanda 8 milyon bonserviz arti 3 milyon üzeri maas verdikten sonra cok daha iyisi gelirdi.

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
Bugün Dursun'un TRT Spor'daki söyleşisinden önce bu transferlerin bitmesi çok olası. Akşam ballandıra ballandıra anlatacaktır.
 
Yahu gelsinler artik maliyetine baslarim bunlarda gelmezse transfer sonuna kadar kimseyi alamayiz unsuruk oluruz iki ay da o.surer,ben raziyim ucu de kaliteli isimler,piyasada donem rakamlara bakin derim,marceloya on milyon isteniyor

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Üst Alt