Galatasaray'da Cedric Carrasso Kararı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
resized_0a9ca-A247229_03.jpg

Galatasaray, Süper Lig'in 21. haftasında Antalyaspor'u konuk edecek. Yarın akşam oynanacak maç öncesinde teknik direktör Fatih Terim, cezalı olan Fernando Muslera'nın yerine oynatacağı ismi belirledi.

Galatasaray'da Antalyaspor'la oynanacak maç öncesinde kalede kimin oynayacağı konusu belirsizliğini korurken son idmanda Cedric Carrasso'nun A Takım'da oynadığı belirtildi.

Fernando Muslera'nın cezalı olması sebebiyle kalede Eray İşçan mı yoksa Carrasso'nun mu oynayacağı tartışma konusu olmuştu. Fatih Terim'in son idmanda tecrübeli kaleciye A Takım'da şans vermesi Fransız kalecinin Antalyaspor maçına ilk 11'de başlayacağı şeklinde yorumlandı.

Carrasso, şimdiye kadar Galatasaray formasıyla sadece bir maçta forma giydi. Fransız file bekçisi Türkiye Kupası'nda oynanan Sivas Belediyespor mücadelesinde oynamıştı. Sarı kırmızılılar bu karşılaşmayı 5-1 kazanmıştı.

Yeni Şafak

Carrasso'yu oynatmakta niye bu kadar tereddüte düşüyoruz anlamadım,bu adam demek ki antrenmanlarda falan Erayvari bir performans sergiliyor.

Beni de düsündüren bu aslinda.
Ya bu adam sanildigi kadar iyi durumda degil ise?

kupa macında oynadı bence fena degil ben musleradan bile kaleyi alır diye düsünüyordum banko oynayan ve cok tecrübeli bir kaleci

sorun bence performans degil kişisel birseyler var gibi yada baska bir sorun var yoksa terim eray denen kavagın kaleci olmadıgını bilir

kupa macında oynadı bence fena degil ben musleradan bile kaleyi alır diye düsünüyordum banko oynayan ve cok tecrübeli bir kaleci

sorun bence performans degil kişisel birseyler var gibi yada baska bir sorun var yoksa terim eray denen kavagın kaleci olmadıgını bilir

Tudor da tereddüt ediyordu Carrasso konusu açıldığında.Sadece Terim değil.Terim'le alakalı değil bence ortada dönen muhabbet.

Tuaf birsey yani yillardir yedek oturan bir kaleci olsaydi anlardim ama adam düzenli bir sekilde ilk 11 de cikiyordu fransada. Transfer olunca belki muslerayi yedek bile birakir dedim adam kupa maclarina bile ilk 11 de cikmaya zorlandi nasil bir is anlamadim. Neden hic kimse bunu arastirmadi medyadan ona da hayret ettim yani sorun nerde neden hic oynamadi bu adam? Son kupa macinda bile yedekti orda oynada cok iyi olurdu

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk

Dogrusu bu ama:

1- FT bu adama hiç guvenmedi. Turkiye kupası ve devre arasındaki hazırlık maçlarında dahi oynatmadı. Hatta 18 kişilik maç kadrosuna bile almadı..
2- Yabancı oyuncu kontenjanını açmak için FT bu kalecinin devre arasında satılmasını yada sozlesme feshini istedi.

Bunu bilen adam ne derece faydalı olur??? Buyuk soru işareti..

Üst Alt