Galatasaray'da Domenec Torrent Zirvesi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Domenec Torrent Zirvesi!

Galatasaray'da yaklaşık 3 saat süren kritik görüşmede başkan Burak Elmas'ın danışmanı Luis Campos da katıldı.​

Evinde Kayserispor'la 1-1 berabere kalan ve galibiyet hasreti 6 maça çıkan Galatasaray'da kriz tam anlamıyla kaosa dönüşmüş durumda. Sarı- Kırmızılı yönetim büyük taraftar protestolarına sahne olan karşılaşma sonrasında Nef Stadı'nda acil durum toplantısı yaptı. Yaklaşık 3 saat süren kritik zirvenin ana konusu takımın içinde bulunduğu durum ve teknik direktör Domenec Torrent'in geleceği oldu.

ŞİMDİLİK GÖREVİNDE!
Takımın başında çıktığı 5 maçta da galibiyet elde edemeyen Torrent'le ilgili çıkan iddialara karşın yönetim 'şimdilik' İspanyol hoca ile yola devam kararı aldı. Torrent, Göztepe deplasmanında oynanacak kritik maçta da takımın başında yer alacak. Ancak olası bir kötü sonuç durumunda bu kez 59 yaşındaki hoca ile yolların ayrılmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Nef Stadı'ndaki toplantıda ayrıca bazı yöneticilerin futbolculara para cezası verilmesi fikrini gündeme getirdiği ortaya çıktı. Ancak Başkan Elmas'ın şu durumda böyle bir cezanın olumlu değil olumsuz etki yapacağı yönünde görüş verdiği ve bu fikre soğuk yaklaştığı belirlendi.

A Spor

Elin işsiz İspanyol'una 1.500 milyon euro verirsen böyle bırakıp gitmez para için. Sanki 300 bin versen gelmeyecek herif. Şimdi kovmak için para ara Burak efendi. Okan veya ülent Kaptan gelse ve şu sonuçları alsaydı şayet kendileri bırakıp giderdi para almadan. Galatasaray içine yerleştirilmiş Ali Koç'un piyonu mübarek.

Ulan Burak Elmas denen iş bilmez adam, madem Fatih Terim'i sezon ortasında gönderdin, gidip Okan Buruk ya da Bülent Kaptan'ı getirsene, asgari ücret maaş teklif etsen dahi gelirlerdi hatta şimdi bile kalan 13 haftada 5 kuruş para vermeden çağırsan koşarak gelirler, başarılı olursam seneye devam ederim, başarısız olursam çeker giderim derler. Tazminat falan da istemezler. O kadar da Galatasaray'lıdırlar, para pul sonra gelir onlar için. Elini en ağır taşın altına koyarlar söz konusu Galatasaray oldu mu. Ama nerede Burak Elmas'ta o kafa.

Neyin zirvesi bu yahu. Getirdigin teknik adamin capsiz oldugunu anlamak icin 6 mac yetmedimi. Fatih Hoca’nin 11’i ve oyun kurgusu ile mac kazanamayacagini dahi cozemeyecek kapasitede bir teknik adami getirme basarisini tebrik etmek lazim!

Yeni duydum; Riera Babel'e birseyler anlatırken maçta torrent çıkıp gelmis kulübeden Rieray'ı kulübeye yollamis geri. Doğruysa skandal. Sırf Terim getirdiği için bunu yapmışsa, daha büyük skandal. İnşallah yaşanmamıştır böyle bir şey, bir mobbingimiz eksikti.

Yeni duydum; Riera Babel'e birseyler anlatırken maçta torrent çıkıp gelmis kulübeden Rieray'ı kulübeye yollamis geri. Doğruysa skandal. Sırf Terim getirdiği için bunu yapmışsa, daha büyük skandal. İnşallah yaşanmamıştır böyle bir şey, bir mobbingimiz eksikti.
Takımın başına Riera geçseydi belki en azından içerideki maçları kazanırdık.

Üst Alt