Galatasaray'da Düğmeye Basıldı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Düğmeye Basıldı!

Galatasaray'da gelecek sezonun kadro planlaması için şimdiden düğmeye basıldı.

Igor Tudor, takımın mücadele gücünün eksikliğini oyuncuların yaşlarının yüksek olmasına bağladı.

Bu konuyla ilgili olarak Başkan Dursun Özbek ile bir zirve gerçekleştiren Hırvat teknik adam, önceliğimiz takımın yaşının aşağıya çekilmesi ana fikrinde bir rapor sundu.

Sezon sonunda Podolski'nin Japonya gitmesinin kesinleşmesinin ardından asıl dikkat çeken gelişme takımın vazgeçilmez yıldızlarında yaşandı. Podolski'nin menajeri İstanbul'a gelerek Alman yıldızın sezon sonunda takımdan ayrılması için sözleşme imzaladı. Podolski'nin Japonya'ya gidişinin önünde engel kalmadı.

Tudor, Wesley Sneijder ve Selçuk İnan'ın takımdan gönderilebileceği yönünde görüş bildirdi.

Sabri Sarıoğlu ile de sözleşme uzatılmamasını isteyen Hırvat teknik adam, Chedjou'nun yerine daha genç ve atletik bir stoperin kadroya dahil edilmesini istedi.

beIN Sports

Son düzenleme:
Böyle mal mal haberler yasaklansın forumda lütfen.

Sanki seneye Dursun garanti görevin başında kalıyormuş algısı yaratıyor Dursun yandaşı spor yalakaları.

Tudoru beğenmiyorum ve Galatasaray için yetersiz, tecrübesiz buluyorum.

Ancak eğerki;
Hakan ve Sabriyi emekli eder,
Chedjou'nun yerine tecrübeli ve takımı yönlendirebilen, takımın abisi olacak bir yabancı getirirse (Terry, Cahill tarzı)
Kanatlardan gitmekte ısrarı bırakır ve 2012deki gibi ortadan hücum eden bir takım yaratacağım deyip Sneijderi gönderirse,
Selçuğa plaket dahi vermeden gönderirse,
De Jong'u halter milli takımına gönderirse,
Koca Galatasaray kulübünün forvet sayısını 2'nin üzerinden 4-5 e çekip çift forvet denerse kendisini tüm kalbimle desteklerim.

Hakan ve Jong'un adi niye gecmiyor acaba?
Ali Naci De Jong'u da beğenmediğini söyledi bugün

Selçuk,Sneijder,D.Jong,Poldi vs pek çok oyuncudan memnun değilmiş Balta'dan hiç memnun olmaz şu adamları beğenmeyen kişi zaten

Büyük revizyon isteyeceği belli ama bunu bu mal yönetim asla yapmamalı bir an önce gitmeleri lazım

Gerekirse herkes kalsın dursun gitsin. Bu adam seneye poldiyi sattığı paranın üzerine 2-3 ekleyip o bölge için Adem büyük ile anlaşır.

Üst Alt