Galatasaray'da Emre Akbaba'nın Sözleşmesi Uzatılıyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Emre Akbaba'nın Sözleşmesi Uzatılıyor

Galatasaray Yönetimi, sakatlık sonrası müthiş bir geri dönüşe imza atan ve önümüzdeki yıl sözleşmesi bitecek olan Emre Akbaba’nın kontratını uzatmaya hazırlanıyor.

Fenerbahçe ve Başakşehir'le girdiği transfer yarışı sonrası 4 milyon Euro bonservis bedeliyle Emre Akbaba’yı Alanyaspor’dan renklerine bağlayan Galatasaray, yıldız futbolcuyla uzun bir süre daha yola devam etmeye kararlı. Önümüzdeki yıl mukavelesi sona erecek olan 27 yaşındaki oyuncunun kontratını uzatmayı planlayan Sarı-Kırmızılı yönetim kolları sıvadı. Galatasaray’da yıllık 1 milyon 750 bin Euro garanti para karşılığında forma giyen Emre’yle aynı ücret üzerinden sözleşme yenilenmesi planlanıyor.

Eğer maaş yükündeki fazlalıklar ara transferin son günlerinde giderilebilirse, yenileme kısa süre içinde gerçekleşecek. Aksi takdirde ön protokol yapılarak, imzalar yeni bütçenin oluşturulacağı yaz transfer döneminde atılacak.

Kaynak: Akşam

3 4 mac bi kendinden söz ettirdi ya hemen uzatin. maasida ikiye katlayin sonra yan gelip yatsin... nefret ediyorum bu huyumuzdan biraz zaman gecsin yahu performansi belirli bir seviyede kalacakmi bi ögrenelim. sözlesme önümüzdeki yil bitiyormus yani daha bir bucuk sene var.

Bu kadar sacma bir sey görmedim. Adam gecen sene 8-10 mac oynadi, bu sene daha 3-4 mac oynadi ve hemen sözlesme yapmak istiyorlar öyle mi?

Kapi gibi 2021 yazina kadar sözlesmesi var. 1 milyon euro'ya düsürseler neyse.

Bu formu korur ise gelecek yıl için zam isteyebilir şimdiden uzatın aynı maaştan bir sene ekstra sonra başımızı ağrıtmasın menejeri filan.

Ölünceye kadar aylık 50 000 TL maaş.

Belli bir yaşa kadar vefat etse bile çoluk çocuğa da kalsın, tarihsel olarak o yaşa geldiğinde kesilsin

Kart, kombine sıkıntı değil

Kartı ben alırım, kombineyi @Melih Peker

yeni transfer gibi oldu Emre Akbaba 10 numara nedir nasıl oynar Belhanda'ya göstermiş oldu inşallah böyle devam eder sakatlanmadan.

Üst Alt