Galatasaray'da Emre Mor Sesleri Yükseliyor | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Emre Mor Sesleri Yükseliyor

1525614563729.png

Galatasaray'da Fatih Terim'in A Milli takıma kazandırdığı, sonrasında inişli çıkışlı grafik sergileyen ve Celta Vigo'da bu sezon 2. kez kadro dışı kalan Emre Mor adım adım Galatasaray'a...

Sabah Gazetesi'nin haberine göre; yeni sezonun transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da Emre Mor sesleri yükseliyor.... Celta Vigo'da kadro dışı kalan ve takımdan ayrılma kararı alan genç yıldızın Fatih Terim'i arayarak Sarı-Kırmızılı formayı giymek istediğini söylemesi büyük heyecan yarattı..

GALATASARAYLI OLDUĞUNU SÖYLEMİŞTİ

Sezonun bitmesinin ardından Galatasaray, Celta Vigo ile temasa geçecek... Eğer her şey yolunda giderse Emre iki yıl rötarla Sarı-Kırmızılı formayı giyecek..

2015-16 sezonunun devre arası, Mustafa Denizli'nin isteği sonrası Galatasaray, genç yıldızın transferi için atağa kalkmıştı. Fakat görüşmeler sonuçsuz kalmıştı.. Emre Mor daha önce verdiği röportajlarda Galatasaraylı olduğunu açıkça söylemişti.

Mutlaka alınmalı...Galatasaraylı olduğunu herke biliyor...Arda'nın gerçek yüzünü göstermesine neden olan da Fatih Hoca ile Emre'nin samimiyetiydi...Emre Mor asla Arda'nın olamayacağı hasletlere sahip; Dikine Oynama, Sürat, Şut Çekebilme, Efendilik, Yabancı Dil Bilme ve en önemli gövdesi arda gibi ayaklarından uzun değil...

Yabancı sınırlaması varken kesinlikle kaçırılmamalı...Bu akıllı bıdıkı 10 oynatırız...8 oynatırız...Kanatlarda oynatırız...Daha ne olsun...Hem de ahlaklı bir çocuk...Yaşı genç, türk statüsünde ve dahası türkçe bilmiyor muazzam ne muazzamı muazzam ötesi...

İşler kötü gittiği zaman oyuna girip hem oyunun gidişatını değiştirebilecek hem taraftarı ateşleyecek bir adama ihtiyacımız var. Emre Mor tutarsa zaten bu ligi sallar, yok tutmazsa bile dediğim gibi sonradan oyuna girip oyunun gidişatını değiştirebilecek bir kanat oyuncumuz olur ...

Öyle veya böyle Fatih Terim varken ben Emre Mor 'un kesinlikle alınmasından yanayım ...

Garry yi 20 ye falan koklatsak bunu da 6-7 ye bitirsek muazzam olur.
Evet üstat ama en fazla 15 milyon euroya satarız...Bu durumda 15-3.5 milyon euro = 11.5 milyon euro/5 (%20si) = = = 2.3 milyon euro paoka ödenir...Dediğinin biraz üstü de olabilir bonservisi şöyle 7.5 gibi o zaman da bize garry'den kalan para olan 12.7 milyon eurodan düşünce elimizde hala 5.2 milyon euro kalmış olur...Bu da 25 trilyondan fazla kaynak borç ödemesi için...

bild yazmıştı geçen galiba emre moru aldık sanırım zaten başka alternatifi yok yolun sonuna geldi bu yaşta. Galatasaray ve Fatih Hocayla şampiyonlar ligi fırsatını kaçırmaz.

Ya tamam ya devam takımı oluruz onun adına tam olarak, bizim adımıza ise yerli sınırı vs saçmalığı olmayacak olsa gereksiz bir risk olarak değerlendiririm.

Kiralayıp güzel bir de opsiyon koysalar güzel olur ama buna benim bile inanasım gelmiyor uçuk bir satın alma opsiyonu olur kesin...

Emre Mor
Emre Akbaba
Uğur Çiftçi / Atila Turan
Gökhan Değirmenci / Çağlar Akbaba

Düşünebileceğimiz yerliler.

Müthiş disiplinsiz profesyonel olamamış bir oyuncu . Üstelik yaşı 21'e geliyor . Oyun içi devamlı kopuyor takım savunması sıfır . Bununla beraber yetenekli mi ? Evet çok yenetekli ama şuan salon futbolu oynayabilecek kıvamda . Bu parasızlıkta 7-8 ya da daha üstü bonservis ödemek çok büyük kumar olur . 2 senelik kiralık + satın alma opsiyonu yahut 1 senelik kiralık + satın alma opsiyonu olmalı . Böylece kiralama süresi bittiğinde futbolcu olabilmeye yönelik ciddi gelişim gösterirse alınır gösteremez ve şuanki kafada kalırsa uzak olsun denilir .

Evet üstat ama en fazla 15 milyon euroya satarız...Bu durumda 15-3.5 milyon euro = 11.5 milyon euro/5 (%20si) = = = 2.3 milyon euro paoka ödenir...Dediğinin biraz üstü de olabilir bonservisi şöyle 7.5 gibi o zaman da bize garry'den kalan para olan 12.7 milyon eurodan düşünce elimizde hala 5.2 milyon euro kalmış olur...Bu da 25 trilyondan fazla kaynak borç ödemesi için...

Emre kumas ve kalite olarak kesinlikle ligin üstünde bir futbolcu. Onun sorunu kafadan kaynaklaniyor.

Cok iyi bir mentör ile muazzam bir evrim gecirebilir. Bence bu riske girmeye kesinlikle deger, atiyorum Belhanda gibi yeteneksiz ama sorunlu bir adama 10 Milyon bayilacagimiza Emre gibi buram buram yetenek kokan ama sorunlu olan bir adama 6-7 bilemedin 8 bayilmak kesinlikle daha iyi.

Bu cocuk bizde patlama yasarsa rahat 30 Milyona satariz bundan adim gibi eminim, bunu diyen de benim yani. Daha 20 yasinda yav, hemen bir cöp ilan etmeler kenara atmalar falan. Yetenek fakiri ülkemizde biraz fazla lükse kacmiyor bu böyle yetenekli bir cocugu hemen tenekeye baglamak.

Üst Alt