Galatasaray'da Erling Haaland Pişmanlığı! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Erling Haaland Pişmanlığı!

Yav allah askina diyelim ki geldi? dortmunddaki gibi performans gösterebilecegine inaniyomusunuz ? Ikinci golde bizde hizlica kosup o gol pasini verebilecek bir eleman varmi ? Yok. Adama top gelmiyor derdik büyük ihtimal. Neyin pismanligi anlamadim. Dortmundda bir sistem var bizde ne var?

dortmunddaki veya leipzigdeki formu tabi ki olmazdı ama en azından bir sörloth-muriq katkısı alabilirdik...

adam gelmezdi zaten uydurma haber. adamı man. utd.real falan isterken yaşım genç gelişp oynayabileceğim takıma gitmek istiyorum dedi. bu düşüncedeki çocuk zaten bize gelmezdi bonservisini versek bile.

adam gelmezdi zaten uydurma haber. adamı man. utd.real falan isterken yaşım genç gelişp oynayabileceğim takıma gitmek istiyorum dedi. bu düşüncedeki çocuk zaten bize gelmezdi bonservisini versek bile.
haber gerçek.daha man utd real istemeden çok önce istedik moldedeyken.UCL faktöründen dolayı gelebilirdi de ama ödeme planında anlaşılamadı işte.

Üst Alt