Galatasaray'da Feda Zamanı!


5085305.jpg


10 milyon dolar alacağı olan takıma “Kongre sonrası için söz verdik ama yeni kredi bulamadık. Bize zaman verin” diyen G.Saray Başkanı Dursun Özbek, “Parayı değil, şampiyonluğu düşünüyoruz” cevabını aldı.

Ağustos ve Eylül ayında futbolcuların maaşlarını ödeyemeyen ve takıma “22 Ekim’deki Genel Kurul’a kadar bekleyin” mesajını ileten Galatasaray yönetimi oyuncularından bir kez daha fedakarlık istedi.

İşte Florya’da yaşananlar:


Ekim ayında kongre sonrasına söz verilen alacakların ödenmesi hususunda sarı-kırmızılı takımın kaptanları Selçuk İnan ve Sneijder yöneticilerin bu talebine olumlu yanıt vermişti. Riva ve Florya için yetkiyi olağanüstü kongrede alan yönetim, Başakşehir ve Fenerbahçe maçları öncesi takımın birikmiş alacaklarının bir kısmını hesaplara yatırdı. Ancak sarı-kırmızılı kulüpte mali kriz Aralık ayında tavan yaptı; öyle ki kulüp personeli ve Türk Telekom Arena’daki ofislerde görev yapan profesyonellere bile ödeme yapılamadı. Başkan Dursun Özbek de paralarını bekleyen futbolcularla toplantı yapma kararı aldı.


PARALAR TL’YE ÇEVRİLECEK


Galatasaray Dursun Özbek’in takımdan yeni yıla kadar fedakarlık istediği öğrenildi. Başkan Özbek, Genel Kurul’dan yetkiyi almalarına rağmen, projeler resmiyete dökülmediği için bankaların kredi vermediğini vurguladı. Özbek, bu sorun çözülür çözülmez Riekerink ve talebelerine maaşların tamamının ödeneceğinin sözünü verdi. Futbolcular da parayı değil şampiyonluğu düşündüklerini söyleyerek Özbek’i mutlu etti. Galatasaray’ın Kasım ve Aralık’ta futbolcularına ödemesi gereken rakamın 10 milyon dolar olduğu kaydedildi. Bu arada yönetimin kulüpteki tüm ödemeleri TL’ye çevirme kararı aldığı öğrenildi.


Sabah

Galatasaray’da Feda Zamanı!
 
Maaslarin TL Ye cevrilmesi iyi olur.

Ayrica.. Haber cok provokatif olmus. Dursun Özbek yanlisi yazmis :) Obejtif bir haber degil bana göre

- 10 milyon dolar alacağı olan
- FEDA Zamani (BJKyi animsatmak)

 
Tl ye çevirme meselesini avrupaya alinmadigimozda yapsaydi kurdan da kurtulurduk. Bu kadar sıkışılmazdi da.

XT1033 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Bu haber tamamen palavra, sampiyonluk daha önemli bizim icin dediklerine inanmiyorum. Arti tl gecmek isterse yönetim futbolcular bas kaldirir selcukundan yasine kadar sneijderinden muslerasina kadar bu is olmaz

Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
 
Üst Alt