Galatasaray'da Flaş Gelişme


c5290kaka6.jpg
Galatasaray Başkan Yardımcısı Refik Arkan, Radyospor'dan Özgür Sancar'a açıklamalarda bulundu.Haberin Devamı GSC Portal'da
 
Cevap: Galatasaray'da Flaş Gelişmesen gel 20 milyon kisi bi anda hristiyan olsun be gulum!WE BELONG TO JESUS
33px-Gold_Christian_Cross_no_Red.svg.png
 
Cevap: Galatasaray'da Flaş GelişmeBence transferindeki tek pürüz, forma satışı yapılıp yapılmayacağı endişesi.. Zirâ formasının arkasına Kaka yazdırmaya herkesin bi tarafı yemez :evilsmile:
 
Cevap: Galatasaray'da Flaş Gelişmeben hristiyan olmak için gerekli işlemleri başlattm zaten,kaka istanbula indiği an bandırma ortodoks kilisesinde vaftiz edileceğim vaftiz törenine hepiniz davetlisiniz

_sunnet_davetiyeleri_resimli_davetiye_fotografli_ornekleri_modelleri.jpg
 
Cevap: Galatasaray'da Flaş GelişmeTakıma sol bek takviyesi ile beraber düşünülürse harika olur.Belki takım dengesini bozar veya takım sistemi değişir (sağ bek miş ya) ama büyük transfer gerçekleştirilmiş olur.
 
Cevap: Galatasaray'da Flaş GelişmeAvrupa'da transfer sezonu bitene kadar bekleyeceğiz anlasilan. Bana göre Milan alamaz,aradan surpri bir takım çıkmazsa gelir bize.

Reyiz bizi yedekte tutuyor.
 
Cevap: Galatasaray'da Flaş GelişmeİnşaAllah gelir ve hayallerimiz gerçek olur. Ama Hristiyan olmak falan (şakada olsa) yanlış...:Z14:
 
Üst Alt