Koronavirüs Hakkında Önemli Bilgiler

Şüphelendiğiniz durumlarda 184'ü arayın!

“Galatasaray’da futbolcular mutsuz”

NTV Spor muhabiri Evren Göz, Igor Tudor ve futbolcuların arasında ciddi bir iletişim sorunu olduğunu ve futbolcuların mutsuz olduğunu öne sürdü.

Evren Göz, “Galatasaray’da moraller bozuk. Tudor oyuncuları ayağa kaldırmaya çalışıyor. Kamptan edindiğimiz bilgiler ışığında, oyuncular Tudor ile iletişim konusunda çok mutlu görünmüyor. İkinci kamp başlayacak. Perşembe veya Cuma gidecek Galatasaray. Tribünlerin desteğini yitirdi Tudor. Fiziksel kapasiteyi artırmak istiyor Tudor ancak oyunculardan Tudor konusunda olumlu referanslar alınmıyor. İletişim sorunu var. Tudor konusunda alınacak sonuçlara göre de kredisinin tükenmesi söz konusu. Yönetim Tudor’un arkasında olduğuna dair henüz ciddi bir söylemde bulunmadı. Yönetimde de Tudor hakkında görüş ayrılıkları var” ifadelerini kullandı.

Gamaspor

Biraz profesyonel olun milyonluk essekler... Mutsuzmus... Ulan tovbe tovbe agazimi bozduracaklar... Madende calisan insanlar bile sizin kadar mutsuz degil piep piepp piepp

mutsuz olan futbolcular ayrılabilir kulüpten igorda dahil. tonlarca para verecez ama muutsuzlar diye oynamayacaklar bebek gibi yok ya

mutsuzlarsa beğenmiyorlarsa defolup gidebilirler arkadaş bu bir iş ve kimsenin almadığı paraları alıp mutsuzum yada mutsuzlar demek nedir yahu bu paraları alan adamların yaptığı işle ilgili mutsuz olma gibi bir bahaneleri olamaz bitti.

Ben sevinç çığlıkları atmalarını bekliyordum oysa muslera dışında kadroya yazacak adam yok değil ilk 11 e! O kadar müthiş topçular ki 5 attılar 5 daha atacaklardı Tudor engel oldu. Şu embesillerin götünü büyütüp trilyonluk arabalarla dünyanın kralı benim edalarında Galatasaray a parazit gibi yapışan sülüklerin mutsuz olması bile Tudoru sevmeme yetiyor.

Maden ocağında kömür taşıyor şeref yoksunları tabi çok mutsuzlar! Ula bu ülkede Cumhurbaşkanı başbakan bakanların maaşı belli 50000 falan bir ülkenin başbakanının maaşını maç başı parası olarak veriyorsun çok mutsuzlar yeminle şiddeti sevmeyen birisiyim ama elime Demir levye alıp giresim geliyor Florya'ya. Ne kadar küfür varsa beynimden geçiyor şu taraftarlara saygısızlık olmasın diye yazmıyorum buraya

Teknik direktor ile futbolcular arasinda dogru iletisim yoksa, bazi oyuncularin mutsuz olmasi da cok normal. Kole sistemi degil bu, cok para aliyor nasil mutsuz oluyor? Oyle bir mantik yok. Boyle seyler bizden daha buyuk kuluplerde bile oluyor zaman zaman.

Zaten tum yuk Tudor'un omuzlarinda nedense, Cenk de oyle seyler ile ugrasmiyor sanirim. Profesyonel bir yonetici Florya'ya hakim olmali. Eskiden Albayrak bunu yapardi, gerci ben ona profesyonel bir yonetici diyemem ama boyle bir gorevi ustlenirdi. Futbolcularin sorunlari ile ilgilenecek, kafalarda soru isareti oldugunda konusabilecegi bir profesyonel yonetici olmali. Bu yoksa, sasirmamak lazim.

Teknik direktor ile futbolcular arasinda dogru iletisim yoksa, bazi oyuncularin mutsuz olmasi da cok normal. Kole sistemi degil bu, cok para aliyor nasil mutsuz oluyor? Oyle bir mantik yok. Boyle seyler bizden daha buyuk kuluplerde bile oluyor zaman zaman.

Zaten tum yuk Tudor'un omuzlarinda nedense, Cenk de oyle seyler ile ugrasmiyor sanirim. Profesyonel bir yonetici Florya'ya hakim olmali. Eskiden Albayrak bunu yapardi, gerci ben ona profesyonel bir yonetici diyemem ama boyle bir gorevi ustlenirdi. Futbolcularin sorunlari ile ilgilenecek, kafalarda soru isareti oldugunda konusabilecegi bir profesyonel yonetici olmali. Bu yoksa, sasirmamak lazim.
Mancini ile mutsuz
Prabdelli ile mutsuz
Hamza ile mutsuz
Denizli ile mutsuz
Riekering ile mutsuz
Tudorla mutsuz

Kimle mutlu olacak bunlar ?

Tudor benim hocam olsa ben de mutsuz olurdum. Futboldan bi haber kendisi cünkü.

Ayrica takimda huzursuzluk yaratan kac tane topcu var, en basta Selcuk denen sabotajci. Nasil bir mutluluk ortami olussun ki.

Mancini ile mutsuz
Prabdelli ile mutsuz
Hamza ile mutsuz
Denizli ile mutsuz
Riekering ile mutsuz
Tudorla mutsuz

Kimle mutlu olacak bunlar ?
Bu oyunculari koruma amacli yazdigim bir yorum degil. Genel bir memnuniyetsizlik var zaten bunu her muhabir soyluyor, bizim takimin antrenmanlarini takip edenler. Bir yerde mutluluk yoksa, istedigin kadar bagir, cagir, calis de hoca olarak. Orada basari olmaz.

Ayrica Hamza doneminde oyuncularin mutsuz olduguna dair haberler yoktu benim bildigim kadariyla.

Normal sartlar altinda böyle seyler yoktur... Albayrak´in yaptigi görev´in avrupa da karsiligi yok. Ve bir nevi bunu Mert yapmaya calisiyor yillardir. Bireysel hareket edemeyen oyunculara hizmetcilik resmen, Mommy for everything resmen. Normal sartlar altinda kendi isini kendin, kendi motivasyonunu kendin saglaman gerekir. Avrupada öyle senin ile her yere gidecek tercüman da tutmazlar. Eger ihtiyacin varsa, kendin tutarsin.

Tudor eger yeni gelmis bir hoca olsaydi, ok. Ama son 4-5 yilda kac hoca kuruttu bu oyuncular. Basta bu konuda suc yönetimin, ama sürekli hocanin basina cikma hakkini taniyamazsin oyunculara.

Üst Alt