Galatasaray'da gidecek ilk isim belli oldu ! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da gidecek ilk isim belli oldu !

Cevap: Galatasaray'da gidecek ilk isim belli oldu !

Pino hertürlü iş yapar..Üstelik aldıgı ücret diger futbolcuların yanında çerez parası..

misi elanodan bence daha başarılı maçlar çıkardıydıki aldığı ücret neredeyse 7de 1i onun

Pinoya futbolcu diyen karşısında beni bulur, adam kendini halı sahada sanıyor her yerden keleye şut çekilmezki. ayağıma gelen her topu kaleye doğru yuvarlayanlara futbolcu deniyorsa ben uzaylıyım.

Aldığı ücretle +2 için idealdi.Pinoyu beğenmeyenler bir sene boyunca Aydını izlerler artık.

Aldığı ücrete bakınca en azından yedek olarak kalmalıydı bence

sanırım şike olayıda olmasa bu sene ilk 5 e giremezdik bu transerlerle

Yeterince ısınamadım Pinoya.

Kafasını kullanamayan topçu sayısını ne kadar azaltırsak o kadar iyi.

Gecen sezon forvet oynamisdi bazi maclarda, bitirici ozelligi cok kotu. Herkes klubun durumunu unutuyor, borc icinde yuzuyoruz. Aysal kendi parasiyla transfer yapmayacak, biryerden para gelmesi lazim.

Güzel kardesim, second striker yazısını okumuyo musun? En basitinden Arifi hatırla.

Her gördüğünüz Ofluyu hoca, her gördüğünüz haberi gerçek sanmayın ;)

Güzel kardesim, second striker yazısını okumuyo musun? En basitinden Arifi hatırla.

Elmander'i kesemez bu adam, Forvet arkasi onun bu sezon. Elander'in sakatliginda o pozisyona Emre Colak gecer. Pino'nun tek avantaji surati, onun icin kanatta oynamasi lazim ama ne Arda'dan nede Kazim'dan iyi bir oyuncu degil. Benim izledigim Pino, bencil, cok top kaybeden, gereksiz yerden sut atan ve bitiricilik ozelligi olmayan bir oyuncu.

Aydini satsak alacagimiz fiyat belki 100,000 belki 500,000.

Pino yu satsan, yinede 1-3 milyon getirir.

Transfer parasi lazim. Piyasa agiz yakiyo, kaliteli oyuncular en az 8-10 milyondan basliyo. Ve bizim bu oyunculara ihtiyacimiz var.

Pino'nun gönderilmesi bence de yanlış olur. Fatih Terim joker tipindeki futbolcuları sever. Göndereceğini düşünmüyorum..

Üst Alt