Galatasaray'da Haluk Ulusoy ve Haldun Üstünel Gelişmesi!


8JJ2HZm.pngW8FCesX.png


Galatasaray'da Haluk Ulusoy ve Haldun Ustunel gelişmesi!
 
Şimdi birşeyler netleşiyor gibi. Dursunun hoca arayışına girmesinden ve aday olacağı konuşulan önemli isimlerin de yavaş yavaş yalanlanmasından benim anladığım şudur: Dursuna diyecekler ki birkaç yeni isim al yanına ve mayısa kadar tekrar başkan ol. Bu yüzden de Dursun Fatih Terim değil de diğer TD adaylarıyla ilgileniyor çünkü Terim de mayıstaki seçimi bekliyor. Özet: Dursun mayısta seçim sözü verdi ve seçilme garantisi aldı ve Terim olayı da mayısa kaldı.
 
SON DAKİKA | Haluk Ulusoy, Galatasaray başkanlığına aday oluyor. (CNN TÜRK)
Dogru haberse dursun simdiden secime girmeyi biraksin , büyük ihtimal terimde gelir ulusoy ile beraber
 
Haluk ulusoy geliyorsa elmas da yönetimine girer büyük ihtimal , bence büyük balıkları zorladılar olmazsa biz elmasın altında seçime gireceğiz dediler , büyük balıklar da olayı tarttı ölçtü biçti şimdi doğruysa ve ulusoy girecek olursa bir anda adnan öztürk falan başka girmek isteyenler de çıkabilir.

Dursun iyice köşeye sıkışır.
 
Aydın Cingöz‏
@AydinCingoz
Haluk Ulusoy, seçim kulisi yapıyor. Özbek’in bugün stresli günü. Ulusoy seçimi alacak güce sahip. Bu olursa Özbek’in baskın seçim planı elinde patlar. Ki baskın seçimi yaparken planı zaten gelecek 3 yılı garanti etmekti.

16:54 - 21 Ara 2017
 
Haluk ulusoy yalanladı diyorlar bunlar haber yapıyor
Hepsi reyting kasıyor

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
 
Dursunun gulmesi yeniden baskan secilmesi gozumun onunde maalesef. 1000 tane isim var , resmi olan kim? Ki bukadar muhalif adayi oylari boler
 
SAVAS CORLU‏
@savascorlu
3 sa.3 saat önce
Daha fazla
Dün akşamdan bu yana ismini veremediğim aday ismi eski TFF Başkanı Haluk Ulusoy. Ulusoy şu anda GS taraftarının çok sevdiği bir isim olan Haldun Üstünel ile görüşüyor. Sürpiz isimler ile temaslar devam edecek. Kararını akşam 20;00 gibi verecek. Camia ve kendisi için hayırlı olsun.
 
Terim ile arasında problem var mı yok mu her kafadan başka bir ses çıkıyor. Net cevap verebilecek yok mu ? Arası iyi mi kötü mü ?
 
Üst Alt