Galatasaray'da Haluk Ulusoy ve Haldun Üstünel Gelişmesi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Haluk Ulusoy ve Haldun Üstünel Gelişmesi!

İnşallah Mehmet Ağar'lı liste doğrudur. Fatih Terim'i getirmeyecek tek başkan Dursun Özbek gibi duruyordu şu an %100 oldu gibi. Bana göre kimin seçileceğinin önemi yok artık.

Açıkçası Dursun Özbek kalmayacak ve Burak Elmas tecrübeli yabancı hocayla gelecek deseler anında kabul ederim,Terimi çok istememe rağmen böyle düşünüyorum Dursun kulübü hergün aşağı çekiyor 3 yıl daha kalmamalı ama kalacak işte

Açıkçası Dursun Özbek kalmayacak ve Burak Elmas tecrübeli yabancı hocayla gelecek deseler anında kabul ederim,Terimi çok istememe rağmen böyle düşünüyorum Dursun kulübü hergün aşağı çekiyor 3 yıl daha kalmamalı ama kalacak işte

Vallahi benim 1 haftadır kafam yoruldu. Dursun Özbek'e hangi rakip çıkarsa çıksın destekliyordum ama bu haber işleri değiştirdi. Hoca konusunda katılmıyorum Terim ile ömürlük sözleşme şart, ayrılıklar ne bize ne ona yarıyor. Güçlü liste olursa Dursun'un adını bile anmayız merak etme :D Derin Gs beni duyuyorsan artık zirve vaktimiz geldi.

C2UYAnEXAAAFn_0.jpg

[FONT=&quot]Haluk Ulusoy 1998 yılında Aziz Yıldırım ve şike örgütünün ilk şike faaliyetini hasır altı eden federasyon başkanıdır, üstelik suç üstü yapılmasına rağmen. Ulusoy değil kulübe başkan olmak Galatasaray'la adı dahi anılmamalıdır.

[/FONT]
DRkxHO9W0AAywrI.jpg

[FONT=&quot]O gün suç üstü yapılan şike faaliyetinde adı geçen ve polis tutanaklarında şikeyi itiraf eden Özcan Üstüntaş, 3 Temmuz soruşturmasında da şike örgütü üyeleri ile görüşmelerinde dinlemelere yakalanmıştı.

[/FONT]
DRkyK_aWAAEZntD.jpg

Haluk Ulusoy 1998 yılında Aziz Yıldırım ve şike örgütünün ilk şike faaliyetini hasır altı eden federasyon başkanıdır, üstelik suç üstü yapılmasına rağmen. Ulusoy değil kulübe başkan olmak Galatasaray'la adı dahi anılmamalıdır.

DRkxHO9W0AAywrI.jpg

O gün suç üstü yapılan şike faaliyetinde adı geçen ve polis tutanaklarında şikeyi itiraf eden Özcan Üstüntaş, 3 Temmuz soruşturmasında da şike örgütü üyeleri ile görüşmelerinde dinlemelere yakalanmıştı.

DRkyK_aWAAEZntD.jpg
Ulan bu şikecilere dair her pisliğin altından Şekip çıkıyor.

Mehmet ağar Haluk ulusoy terime çok yakın isimler
Dursun mehmet ağari listeye alırsa direk dursunu desteklerim

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

halukun oğlu saffetin twitlerine filan bir bak istersen. Arda Turanın has kankasıdır kendisi. Terim özür dilesin ardadan filan demişti.

Şimdi de Dursun'un listesinde Mehmet Ağar gibi isimlerin olacağı haberi çıktı :D Bence biz kafa yormayı bırakalım. Fatih Hoca'nın geleceği yönetim çoktan hazırlanmıştır. Güzel günler yakındır adaylar önemli değil.
Kardeş, mehmet ağar ismi nerden çıktı. Bu ismi ortaya sen attın, sonra kesinmiş gibi yazmışsın. Flood yapmışsın, senden başkada yazan yok. İhtimal vermiyorum mehmet ağarın turşunun listeye gireceğine

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt