Galatasaray'da Hedef Cengiz, Kaan, Solbek ve Forvet!


5252351.jpg

Ara transferin sessiz kulüplerinden Galatasaray, yarın seçimli kongrede kopacak fırtınayı bekliyor. Başkan Dursun Özbek, seçimi kazanması halinde transfer için tekrar düğmeye basacak. Hedefteki isimler ise aynı: Cengiz Ünder ve Kaan Ayhan... Teknik patron Fatih Terim’in kadrosunda görmeyi çok istediği genç yetenekler için Sarı- Kırmızılılar’da kesenin ağzının açılacağı da gelen haberler arasında. Cengiz’i Roma’dan satın alma opsiyonuyla kiralamayı düşünen Cimbom, sezon sonunda kontratı bitecek olan Kaan Ayhan’ın ise bonservisini almayı hedefliyor.

İtalya’ya çıkarma yapacaklar


Cengiz’in kiralanması için 1.5 milyon Euro, Kaan’ın bonservisi için de 2.5 milyon Euro’yu gözden çıkaran Galatasaray’da, önümüzdeki hafta İtalya’ya kalabalık bir ekiple çıkarma yapılması planlanıyor. Cengiz ve Kaan’ın transferi tamamlanırsa, hedefteki 4 takviyeden 2’si gerçekleşmiş olacak. Daha sonra sıra sol bek ve forvet transferine gelecek.

Metin Karabaş


fanatik
 
Son düzenleme:
Dursun köprüyü geçince ndiaye fernando muslera ve maicon'u bir çırpıda satabilir , hatta 3 sene boyunca transfer falan da görmeyiz bir daha.
 
Üst Alt