Galatasaray'da Hesap Zamanı!


dursunozbek_9.jpg

Galatasaray’ın borç-alacak farkı mali rapora göre bir milyar 189 milyon TL’ye çıktı. Kongrede yönetimin futbol şubesine harcadığı 60 milyon Euro sorgulanacak.

Galatasaray caimasının merakla beklediği 25 Mart'taki Yıllık Olağan Genel Kurul öncesi mali tablolar açıklandı. 1 Aralık 2016 itibariyle sarı-kırmızılı kulübün borç-alacak farkının 1 milyar 189 milyon TL olduğu ortaya çıktı. Oysa ki bu rakam 4 mali yıl öncesinde 377 milyon TL idi. Dursun Özbek başkanlığındaki yönetim yüzde 300'ü aşan bu eksi borç yükünü önleyemedi.

2016 yılının açıklanan mali raporunda gelirlerin bütçelenenden 23.5 milyon TL eksik, giderlerin ise bütçelenenden 47.4 milyon TL fazla gerçekleştiği tablolara yansıtıldı. Yönetimden memnun olmayan üyeler Dursun Özbek döneminde bonservis ve yıllık ücretlere harcanan 60 milyon Euro'nun hesabını kongrede soracak.

Galatasaray'da mali tablolar incelendiğinde basketbolda da durum farklı değil. Erkek basketbol şubesinde gelirgider arasında 12 milyon TL, kadın basketbol şubesinde 1.2 milyon TL açık var.

Sabah

Galatasaray'da Hesap Zamanı!
 
Haberi okuyunca normal şartlarda mali kurul beklenmeden adamı taşlarla sopalarla kovalarlar. Ama bizler kurulda Dursun Özbek yönetiminin ibra edilmesini izleyeceğiz. Çünkü burası Türkiye. Hırsızların daima kazandığı, aklandığı ve utanmadığı ülke.


Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
 
Umarım şaşırtırlar bizi. Gelir yok, gider çok, sportif başarı yok, vizyon yok, Galatasaray haklarını hiçbir mecrada savunamıyorlar. Böyle bir başkanı ve yönetimi görevde tutan kongre en azılı Galatasaray düşmanından hiçbir farkı yoktur!
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt