Galatasaray'da İç Sahada Tarihe Geçecek Seri | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da İç Sahada Tarihe Geçecek Seri

1538165160397.png

Spor Toto Süper Lig'de Büyükşehir Belediye Erzurumspor'u 1-0 mağlup eden Galatasaray, iç sahadaki başarılı performansını sürdürürken Avrupa'nın da en iyilerinden biri olmayı başardı.

Galatasaray, 5 büyük lig ve Spor Toto Süper Lig'deki ekipler arasında iç sahadaki performansıyla zirvede yer aldı. Galatasaray, ligde iç saha galibiyet serisinde Avrupa'nın zirvesinde yer alırken, iç sahada yenilmezlik serisinde sadece Liverpool ve Barcelona'yı geçemedi.

Galatasaray, 5 büyük lig ve Süper Lig'de mücadele eden takımlar arasında iç sahada en uzun galibiyet serisine sahip takım konumunda yer alıyor. Galatasaray iç sahada oynadığı son 16 maçı da kazanmayı başardı.

W3MWNI.png

GALATASARAY, SADECE LIVERPOOL VE BARCELONA'YI GEÇEMEDİ

Galatasaray, yenilmezlik serisi sıralamasında da Avrupa'da 3. sırada yer aldı.

Sarı-kırmızılı takım ligde iç sahada 23 maçtır yenilgi almadı. Galatasaray'ın önünde 24 iç saha maçında yenilgi almayan Liverpool yer alırken, zirvede ise 38 maç ile Barcelona bulunuyor.

WCeNHy.png

Sporx

İç sahada bu sefer 17'de 17 lazım.İlk yarı bitene kadar şu 5 deplasmandan 5'ten fazla puan alamayacak gibiyiz çünkü

Antalya
Malatya
Kayseri
Beşiktaş
Başak

Son düzenleme:
İç sahada bu sefer 17'de 17 lazım.İlk yarı bitene kadar şu 5 deplasmandan 5'ten fazla puan alamayak gibiyiz çünkü

Antalya
Malatya
Kayseri
Beşiktaş
Başak

Gecen sene bayagi deplasman maglubiyeti vardi 17’de 17 gerekmedi acikcasi yenilmeyiz ama birkac beraberlik cikabilir gibi deplasmanda derbileri ve Bsehir macini kaybetmezsek yeterli

Gecen sene bayagi deplasman maglubiyeti vardi 17’de 17 gerekmedi acikcasi yenilmeyiz ama birkac beraberlik cikabilir gibi deplasmanda derbileri ve Bsehir macini kaybetmezsek yeterli

Bu sene de bayağı deplasman mağlubiyeti olacak bu belli oldu.Şu 5 maçta 2 mağlubiyet,2 beraberlik ve 1 galibiyet alıp içerdekilerin de hepsini alırsak geçen sezonki gibi 35 puana ulaşıyoruz ilk yarı bitiminde.Hedef en kötü bu olmalı.2 mağlubiyet Başak ve Bjk maçlarında olmazsa iyi olur.

Bu serideki tek beraberlik tudorun sıvadığı fener maciydi maalesef. Bu sezon vurup geçmeliyiz. Beraberliğin mağlubiyetten farkı olmaz benim icin

İç sahada bu sefer 17'de 17 lazım.İlk yarı bitene kadar şu 5 deplasmandan 5'ten fazla puan alamayak gibiyiz çünkü

Antalya
Malatya
Kayseri
Beşiktaş
Başak

Bence Antalya'yı yeneceğiz. Bizim gibi kırılgan bir ekip. Savunması sıkıntılı biraz. Klasik deplasman baskısını yemeyiz orada gibi geliyor bana.

Ama Malatya da dahil olmak üzere gerisi zor.

Sadece Kayseri'ye karşı tutan bir şansımız var. Belki oradan iyi skor çıkabilir.

Bu sene de bayağı deplasman mağlubiyeti olacak bu belli oldu.Şu 5 maçta 2 mağlubiyet,2 beraberlik ve 1 galibiyet alıp içerdekilerin de hepsini alırsak geçen sezonki gibi 35 puana ulaşıyoruz ilk yarı bitiminde.Hedef en kötü bu olmalı.2 mağlubiyet Başak ve Bjk maçlarında olmazsa iyi olur.

Rakiplerde sağa sola puan saçıyor 70'i gören işi bitiricek diyorum sen ne diyorsun ?

Rakiplerde sağa sola puan saçıyor 70'i gören işi bitiricek diyorum sen ne diyorsun ?
Geçen sene 4 takım da 70'i geçer demiştim,öyle de oldu.Bu sene de 70'i geçen maksimum 2 takım olur diyorum.Biz toparlamazsak 3-5 maça 70 civarında kalırız ama altı mı üstü mü bilemiyorum.İç sahada da Allah'tan şu sıralar sıkıntılı bir takımla oynamıyoruz.Konya falan bize sıkıntı çıkarır mesela içeride

Geçen sene 4 takım da 70'i geçer demiştim,öyle de oldu.Bu sene de 70'i geçen maksimum 2 takım olur diyorum.Biz toparlamazsak 3-5 maça 70 civarında kalırız ama altı mı üstü mü bilemiyorum.İç sahada da Allah'tan şu sıralar sıkıntılı bir takımla oynamıyoruz.Konya falan bize sıkıntı çıkarır mesela içeride

Bir dahaki iç saha maçımız Bursa.Aybaba ile toparladılar.Yiğit'in mesajından sonra büyük sıkıntı olacak gibi.

Ben öyle düşünmüyorum bu kekolar bariz maç seçiyor , aman yeneriz zaten sonuncular havalarına girmişler özellikle Emre ve Rodri hadi Rodri neyse Emre dün geldi bugün havalarda takım içi lider eksikliği böyle yerlerde çok belli olur hoca ne yapsa da sınırlı kalıyor malesef şöyle Melo , Poldi , Sneijder gibi biri olsa böyle yapamazlardı.

Paşa , Göztepe , Alanya kötü takımlar değil o maçlarda da çok iyi değildik ama aldık içerde alıyoruz bir şekilde.

Kötü oynuyarak maç almak bence çok önemli işler ciddiye binince zaten alıcaklar şu aralar ne kadar az kayıp o kadar iyi.

Ben öyle düşünmüyorum bu kekolar bariz maç seçiyor , aman yeneriz zaten sonuncular havalarına girmişler özellikle Emre ve Rodri hadi Rodri neyse Emre dün geldi bugün havalarda takım içi lider eksikliği böyle yerlerde çok belli olur hoca ne yapsa da sınırlı kalıyor malesef şöyle Melo , Poldi , Sneijder gibi biri olsa böyle yapamazlardı.

Paşa , Göztepe , Alanya kötü takımlar değil o maçlarda da çok iyi değildik ama aldık içerde alıyoruz bir şekilde.

Kötü oynuyarak maç almak bence çok önemli işler ciddiye binince zaten alıcaklar şu aralar ne kadar az kayıp o kadar iyi.
Kötü değiller belki ama kötü zamanlarında yakaladık.Şanslıydık o konuda.İkisi de toparladı sonra.2 tane peşpeşe deplasman alsak işler yoluna girecekte çok mümkün görünmüyor şuanki topla

Kötü değiller belki ama kötü zamanlarında yakaladık.Şanslıydık o konuda.İkisi de toparladı sonra.2 tane peşpeşe deplasman alsak işler yoluna girecekte çok mümkün görünmüyor şuanki topla

Topçulara bağlı valla isteseler alırlar forvetimiz yok ama diğer mevkilerin hepsinde ağır basıyoruz , öyle yok Akhisar maçındaki gibi rakip küçümsenirse kim yaww bunlar peh derlerse yarın Antalya , Rize hepsi 3 ler yollar.

Üst Alt