Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmaması - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmaması

Cevap: Galatasaray'da Kanat Oyuncusu Olmaması

Konoplyanka ismini duymaktan artık gına geldi. fazla menejerlik oynamayın. fm'yi bırakan soluğu forumda alıyor. fm-youtube-forum.

bİzde senİn sacmalamandan sIKILDIK ama hala devam edİyorsun. Cok az kaldi ucmana forumdan.

kardeş bırak bu liseli triplerini. 2009'dan beri üyeyim. Dağdan geldin bağdakini mi kovucan? Allahıma şükür slm,merhaba,panpa laflarıyla dolu 10000 mesajım yok. fikrin varsa paylaş. yoksa mesaj kirliliği yaratma.

kardeş bırak bu liseli triplerini. 2009'dan beri üyeyim. Dağdan geldin bağdakini mi kovucan? Allahıma şükür slm,merhaba,panpa laflarıyla dolu 10000 mesajım yok. fikrin varsa paylaş. yoksa mesaj kirliliği yaratma.

2009da üye olunca süperstarmı oluyon la. senin fikirlerin birisinin dedigi futbolcuyu duymaktan sıkılmakmı panpa. ben liseyi geceli cok olduda sen ana sınıfında kalmışsın. belliki seni okutmamışlar. ezik ezik yorumlarını burda kimse dinlemeycek senin.

2 tane lazım bunlardan en az 1 tanesi golcü olmalı.

S.Kalou'ya baktım istatistikleri baya iyi Chelsea'de de fazla forma şansı bulamıyor yaşıda müsait(26) bence iyi transfer olur.

Konopylanka'da da potansiyel var kendini milli takımda da ispatladı, önümüzdeki Avrupa Kupası'nda parlayıp fiyatını 2-3 katına çıkarmadan alınmalı.

Salomon Kalou

Feyenoord 2004/05: 26 mac - 20 gol - 0 asist

Feyenoord 2005/06: 36 mac - 15 gol - 0 asist

Chelsea 2006/07: 25 mac - 9 gol - 10 asist

Chelsea 2007/08: 32 mac - 9 gol - 10 asist

Chelsea 2008/09: 37 mac - 14 gol - 10 asist

Chelsea 2009/10: 30 mac - 12 gol - 3 asist

Chelsea 2010/11: 29 mac - 15 gol - 6 asist

Chelsea 2011/12: 5 mac - 2 gol - 0 asist

Keita'nın genç ve hızlısını hayal edin. Işte o adam Kalou'dur.

Gokhan Tore mutlaka alinmali. Mertan'i da yeni transfer olarak sayabiliriz, muhtemelen bundan sonra sans bulacaktir. Umarim oldum havasina girmez ve hep cok calisir kendini gelistirir. Her neyse boylece 2 tane iyi yerli kanat oyuncumuz olur hemde ikisi de hizli yardiran tiplerden.

Birde Riera yerine 1 kanat oyuncusu alinsa iyi olur fakat gol yuzdesi ve assist yuzdesi mutlaka yuksek olmali. Oynadigimiz sistemde forvet'e yonelik kanat oyuncularin bu ozellikleri mutlaka olmalidir.

Yedege de Amrabat alinabilir acikcasi, sonradan girecek olan ciddi bir silahimiz olur. 8 yabanci yeterlidir, sezon sonu baska yabanciya gerek yok. Ha Baros'u gondereceklerse bir tek onun yerine bir yabanci daha gelir o kadar.

2009da üye olunca süperstarmı oluyon la. senin fikirlerin birisinin dedigi futbolcuyu duymaktan sıkılmakmı panpa. ben liseyi geceli cok olduda sen ana sınıfında kalmışsın. belliki seni okutmamışlar. ezik ezik yorumlarını burda kimse dinlemeycek senin.

aboo sen ağır liseli çıktın. Aman bana bulaşma.:b5:

Gokhan Tore mutlaka alinmali diyorsunuz ama, gercekten bu cocugun Turkiye'ye gelecegine inaniyormusunuz ? Ondaki potansiyelle Turkiye ligine ?

abartılacak değil tabiki ama

1.yerli

2.yardırabilen bir kanat oyuncusu.

3. genç ve geleceğe yatırım.

bence g.töre alınırsa çok iyi bir transfer olur.

birader Osmanlı devşirmelerinden galiba ( avatarından vardım bu kanıya ) o yüzden Türkçesi kısıtlı olabilir. Hoş görelim

Üst Alt