Galatasaray’da Kim Satılmalı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Kim Satılmalı?

Galatasaray’da Kim satılmalı

• Linnes

Kullanılan: 11 14.9%
  • Belhanda

Kullanılan: 10 13.5%
  • Feghouli

Kullanılan: 4 5.4%
  • Diagne ( BAYA ZARARINA)

Kullanılan: 41 55.4%
  • Yunus Akgun

Kullanılan: 8 10.8%

• Kullanılan toplam oy
    74
Takim bakurdan emeklilik alma seviyesinde 29 yasinda adami yollayip 32 yasinda adami mi almak istiyorsun?

Bazen bu forum gercekten sadece sensation transferler pesinde kosup takimi dusunmiyenlerden olstugunu dusunuyorum.
ffp cezalısı ıken para eden tahtası kırık bir adamı satıp belese 32 yasındakı adamı almak ıstıyorum takıma rendas evet.
bende bazen sinir ve ruh hastalıkları hastanesındeymısım gibi hissediyorum kendımı burada herkes atarlı herkes giderli herkes herseyı en ıyı bılıyor falan

yunus'u herkes yazmış da kim alır ki onu ?

geçenlerde bir anderlecht söylentisi çıkmıştı ama gerçek olsa satmaz mıydık sizce ?

eğer diagne gitmezse fazla aday yok açıkçası. linnes için pazarı yoklamak gerek. umarım bu çalışmalar yapılıyordur.

Takim bakurdan emeklilik alma seviyesinde 29 yasinda adami yollayip 32 yasinda adami mi almak istiyorsun?

Bazen bu forum gercekten sadece sensation transferler pesinde kosup takimi dusunmiyenlerden olstugunu dusunuyorum.

Bonservisle topçu yollayıp beleşe alma fırsatı varsa yaş farketmez yapılması gerekiyor o hamlenin hem ffp hem de elde sıcak para olması açısından çok önemli paran olursa basarsın alırsın her türlü topçuyu ama şu an hiçbir şey yapamıyoruz kiralama dışında.

Üst Alt