Galatasaray'da Kombinelere Büyük İlgi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Kombinelere Büyük İlgi

galatasaray_taraftarina_konyaspor_maci_mujdesiUj.jpg
Galatasaray taraftarlarından yeni sezon öncesinde kombine biletlerine büyük ilgi. Geçtiğimiz yıl özellikle Fatih Terim’in Galatasaray’a dönmesi ile büyük bir tribün desteği veren sarı kırmızılı taraftarlar, 2018-19 sezonunda da bu geleneği bozmayacak.

Galatasaray’da kaç kombine bilet satıldı?

Sarı kırmızılılar henüz transfere imza atmasa da Galatasaray taraftarı hem Terim’e hem de yönetime olan güvenini gösterdi. Galatasaray Kulübünde kombine yenileme kampanyasına 18 bin taraftar başvurdu. Pazartesi günü genel satışına başlanan kombine koltuklardan ise Galatasaray Kulübü 2 günde 12 bin rakamına ulaştı.

Galatasaray’ın yeni sezon kampı ne zaman başlayacak?

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Galatasaray bu sezon ülkemizi Şampiyonlar Ligi gruplarında temsil edecek. Açılacak sezon öncesinde kamp programını belirleyen Fatih Terim’den sürpriz bir değişiklik geldi. FutbolArena’nın edindiği bilgilere göre, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in kararıyla Galatasaray’ın İsviçre’de 1 Temmuz’da başlayacak olan hazırlık kampı 1 hafta ileriye alındı.

BİR ARADA ÇALIŞMA FIRSATI YAKALAMAK İÇİN

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim bu kararı milli takımda görev alan oyuncuların kampa geç katılacak olması nedeni ile kamp programını 1 hafta ileriye atarak bir arada çalışma fırsatı yakalamak adına aldı.

kombine.png

ortalama kombine maliyetimiz fenerden 600 beşiktaştan 200 daha az iken daha düşük kombine satmışız fenerbahçeye göre üstelik garanti 3 maç şampiyonlar ligi faktörü varken, ali koç faktörü ile kombineye abanan fenerliler en pahalı kombine ortalaması ile kombine aldı üstelik öğrenci kombinesi de çıkarmışlardı cidden son sezon ki taraftar performansımızdan sonra ufak bir çözülme olduğu görülüyor taraftarda

fenerin ortalama kombine fiyatı(2447)
bizim ortalama kombine fiyatımız (1880)

Yüzde 100lük zam olunca bir tepki oluşması normal.

Fener'den 600, Beşiktaş'tan 200 daha ucuz gözüyle bakmaz kimse.

bir anda 2 kata çıkarılması konusunda haklısın lakin ilk hali de baya ucuzdu yani ben fark edememiştim o dönemde kyk ile alabilirdim o dönem kombine :D 1-2 oyuncu alırsak eğer oyuncu satışından sonra toparlanma olur kombinelerde diye düşünüyorum

Kombine fiyatlarimiz pahali falan degil Besiktas'tan ve Fenerbahce'den daha fazla satmamiz gerekir biz Turkiye'nin en buyuk kulubuyuz

Üst Alt