Galatasaray'da 'Korkutan' Rekabet Başlıyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
5fcbc9fd66a97c527278c623.jpg

Falcao, Arda, Babel, Etebo, Luyindama, Omar, Belhanda gibi yıldızlarından mahrum üç haftada yedi puan almayı başaran Galatasaray'da, eksiklerin dönmesiyle rekabet artacak. Ancak form tutan mevcut oyuncuların kesilip kesilmeyeceği belirsiz.

Falcao, Arda, Babel, Etebo, Luyindama, Omar, Belhanda gibi yıldızlarından mahrum üç haftada yedi puan almayı başaran Galatasaray'da birçok isim kendini göstermeyi bildi.

Sarı-kırmızılılar Hatay maçından sonra bay haftasına girecek ve kupa maçı hariç ligdeki diğer randevusuna 12 gün sonra çıkacak. Eksiklerin dönüşüyle Karagümrük maçı öncesi rekabet artacak. Galatasaray'ın Karagümrük maçı 11'i şimdiden merak konusu oldu.

Luyindama, Omar ve Belhanda'dan başka kimse direkt 11'e girmez. Arda belki orta saha olarak değerlendirilebilir Sivas maçındaki gibi sol kanatta bence Arda da hamle oyuncusundan fazlası olmaz şu aşamada. Tek forma rekabeti Babel-Diagne arasında olabilir. Derbi deplasmanına misal 9 numarada Diagne'yle çıkmam ben. Gerisi tırt zaten, devre arası gitseler piyango gibi olur bizim adımıza.

Luyindama, Omar ve Belhanda'dan başka kimse direkt 11'e girmez. Arda belki orta saha olarak değerlendirilebilir Sivas maçındaki gibi sol kanatta bence Arda da hamle oyuncusundan fazlası olmaz şu aşamada. Tek forma rekabeti Babel-Diagne arasında olabilir. Derbi deplasmanına misal 9 numarada Diagne'yle çıkmam ben. Gerisi tırt zaten, devre arası gitseler piyango gibi olur bizim adımıza.
Belhanda girmemeli. Feghin icine eder yine. Okan Luyi Omar. Yeter

Belhanda girmemeli. Feghin icine eder yine. Okan Luyi Omar. Yeter

Sivas maçında önlü arkalı oynadılar bir zaaflarını görmedim. Ayrıca aynı anda takımda hem Luyi, hem de Belhanda olmayınca atletizm olarak çok çaptan düşüyoruz. Dün Hatay sonunu getiremedi ama bilhassa ilk yarıda geri temposuz koştuğumuz için gereğinden fazla eksik yakalandık bizim yarı sahada. Belhanda'nın girmesi orta sahanın zor geçilmesini, Luyi'nin dönüşü ise son kertede daha etkili karşılama yapmamızı sağlayacaktır.

Üst Alt