Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi

luciennn.jpg

Hamza Hamzaoğlu ile yolların ayrılmasından sonra hızlı bir şekilde yeni teknik direktör arayışlarına başlayan Galatasaray'da sürpriz bir isim gündeme geldi: Lucien Favre...
Galatasaray Kulübü’nde dün akşamdan bu yana sıcak saatler yaşanıyor… Teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile sürpriz bir şekilde yolların ayrılması sonrasında yerine kimin geleceği merak konusu…

luuee.jpg

İlk aday tecrübeli isim Mustafa Denizli. Denizli ile görüşmelerine devam eden sarı kırmzılı yönetimin B planı ise belli oldu. Galatasaraylı bazı yöneticiler Lucien Favre ile görüştü ve İsviçreli teknik adamdan ‘gelirim’ mesajını aldı.

OYUN TARZI İLE ÇOK KONUŞULDU
Kariyer patlamasını Almanya Bundesliga ekiplerinden Boruissia M’Gladbach’ta gerçekleştiren Favre, takımao ynattığı hızlı oyun ile bir anda tüm dikkatleri üzerine çekti. İsviçreli teknik adam şu anda boşta.

Amk

haYdaaaaaaa KOP GEL HOCAM! Tam aradigimiz kan, cok disinpli, sert, dinamik bir takim oluruz onun sayesinden!!!

Uzun vadeli proje demek FAVRE demek, sertlik dinamik hizli demek FAVRE!

Su adam suan avrupanin en gözde olan TD'lerden biri, çok disinpli birisi!

Gelmesin. Bu adamin burada harcanmasina dayanamam ben. Güzelim adamin kariyerini bitiriz biz, bundan adim gibi eminim ne yazik ki.

Ayrica yerli hegemonyasi olan bir takimda bu adami harcarlar. Cünkü oyuncularindan tabiri caizse köpek gibi calismasini ve kosmasini isteyen bir teknik direktördür kendisi.

Bildigimiz üzere bizim yerliler calismaya gelemez, adamlar daha taktik analiz videolarini bile izlemiyorlar cünkü canlari sIkIlIyormus. Bu adam agir taktisyen, bizim kazma futbolcular daha nerede durup durmayacaklarini bile bilmiyorlar saha icinde. Favre'nin isteklerini bizim kazmalarin yerine getirebilecegine hatta yerine getirmeyi deneyeceklerine bile inanmiyorum. Caliskanlik diye birsey yok.

Ne olur harcamayalim bu adami.

Son düzenleme:
Selçuk, Burak, Sabri, Semih, Tarık, Olcan, Yasin, Çolak mı oynayacak o futbolu anlıyorum. Bu adam gelir gelmez başarılı olamaz ancak kendi kuracağı kadroyu beklemek gerekir.

Üst Alt