Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi - Sayfa 12 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi

Yahu şu Denizliyi isteyen arkadaşlar, hiç mi bu adamın bir Galatasaray maçı sonrası yorumlarını izlemediniz merak edip. İzlemediyseniz google yapın da öğrenin, sabri, selçuk, umut, rodriguez ve denayer hakkındaki düşüncelerini. Sonra sizinle tekrar konuşalım.

Yahu şu Denizliyi isteyen arkadaşlar, hiç mi bu adamın bir Galatasaray maçı sonrası yorumlarını izlemediniz merak edip. İzlemediyseniz google yapın da öğrenin, sabri, selçuk, umut, rodriguez ve denayer hakkındaki düşüncelerini. Sonra sizinle tekrar konuşalım.

Kimsenin Denizli için ölüp bittiğini sanmıyorum. Ama sezonun şöyle bir noktasında hoca kovup takımı ligi hiç bilmeyen birini getirmek daha büyük bir kaos olur sorun bu.

takımda ki oyuncuların çoğu bu adamdan daha tecrübeli.bir sürü cl maçı oynamışlar kaç tane şampiyonluk görmüşler,fatih terim le çalışmışlar(son avrupa şampiyonası elemelerinden sonra artık saygı duyuyorum).
saygı duyacakları bir isim olmalı ya da geçmişi olan bir isim.
kim ne derse desin.o da ne demiş olursa olsun.bence denizli

Aciklarim tabi.

Fb denen şikeci takimin sahenkinden ulkerine ali kocuna aldiklari parasal destegi biz alabilir miyiz? Bu adamlarin 1 milyon uye projesi patladi. Bir dolu kaynak duyuyoruz. Ama o proje sayesinde bu yavsaklar oradan geliyor gibi gosterip iceriye para aktariyor. Adamlarin futbolculara odedikleri para bile net aktarilmiyor.

Ayrica bizim GS store yilda 60 milyon TL ciro yaparken feneriumlar 90 milyon ciro yapiyor.

Bjkden ne bahsedeyim? Adamlarin takim maasi 20 milyon euro seviyesinde iken bizim 45 milyon euro seviyesinde idi yeni 40 milyon euroya indirdik. Heriflerin tupcu baskani iceride 100 milyon lirasini tutuyor. Borclari 1 milyar TL!!

Benim aklim hala almiyor. Bu mantiga gore fenerin bizden daha iyi olmasi bizim de batmamiz lazim. Nasil oluyorsa yillar yili bu iki takima hicbir sey olmuyor, her sey lafta kaliyor.

Ben taraftar olarak kulubun maddi durumunu dusunmek istemiyorum acikcasi. O kulubun basindakilerin isi. Ben takim icin sportif anlamda iyi olani istiyorum.

Bak Hamza ayni hatayi yapti, finans islerini dusundu kendince, simdi ayni sebepten tekmeyi yedi.

Biz istersek bizim de arkamiza cikacak sahenkler ulkerler cikar bir yerlerden koskoca GS camiasi armut toplamiyor heralde. Nereden buluyorlarsa bulsunlar. Aksi takdirde Anadolu kulubunden ne farkimiz var? Paramiz yok diye oturup dinozorlara kulup emanet edilmesine razi olamam ben.

Denizli gelirse, Sneijder'i unuttun, dinozor gelip onu 4-4-2'nin solunda hapis eder, sirf evlatlar burak-umut oynasin diye.

Kimsenin Denizli için ölüp bittiğini sanmıyorum. Ama sezonun şöyle bir noktasında hoca kovup takımı ligi hiç bilmeyen birini getirmek daha büyük bir kaos olur sorun bu.

Valla gelecek hoca Bilal,Sabri,Umut üçlüsünü oynatmasin gerekirse şampiyonluğu kaybedelim.Şunları sahada gördükçe sinirlerim geriliyor.Ki ırkçı Denizli gelirse bu üçü yine oynayacaktır.Gelme lan ırkçı dinazor istenmiyorsun.

Favre sistemin,düzenin oldugu yerde basarılı olur.Acikcasi düne kadar bende Favre diyordum ama Denizli su asamada daha mantıklı olur.

Bizim takımda zaten yıllardır bir bölünmüslük var.Bu her zaman medyada dillendiriliyor ki bizde bircok kez sahit olduk buna.Arda'nin zamanında yabancı oyuncular icin söylemi,gectigimiz yıllarda Gökhan Zan-Melo atisması ve bircogu.Yerli yabancı bütünlügünü saglamak ülkeye camiaya yabancı Favre icin zor olacaktır.

Zamanında Rijkaard'a yapılanların Favre'ye yapılmayacagina kim garanti verebilir?Yani temiz bir ortamımız olsa,Favre'nin sadece futbola odaklanacagi bir ortam olsa gelsin derim ama adam gelince futbol harici bircok seyle ugrasmak durumunda kalacaktır.Denizli iyi kötü agirligi olan,gruplasmanin önüne gecebilecek bir isim.Bende cok sevmem kontrollü futbolunu ama gecis dönemi icin makul bir isim.

Benim aklim hala almiyor. Bu mantiga gore fenerin bizden daha iyi olmasi bizim de batmamiz lazim. Nasil oluyorsa yillar yili bu iki takima hicbir sey olmuyor, her sey lafta kaliyor.

Ben taraftar olarak kulubun maddi durumunu dusunmek istemiyorum acikcasi. O kulubun basindakilerin isi. Ben takim icin sportif anlamda iyi olani istiyorum.

Bak Hamza ayni hatayi yapti, finans islerini dusundu kendince, simdi ayni sebepten tekmeyi yedi.

Biz istersek bizim de arkamiza cikacak sahenkler ulkerler cikar bir yerlerden koskoca GS camiasi armut toplamiyor heralde. Nereden buluyorlarsa bulsunlar. Aksi takdirde Anadolu kulubunden ne farkimiz var? Paramiz yok diye oturup dinozorlara kulup emanet edilmesine razi olamam ben.

Isin maddi boyutunu biz taraftar olarak dusunmuyorsak mourinhoyu isteyelim!! ;)

Valla bankalarin kredi verdigi noktaya kadar yururuz. Sonra deniz biter.

Fener son 3 yildir bonservis odemedi dogru duzgun. Biz ise malum devre arasi 25 milyon euroyu topraga gomduk. Heriflere ulker bu yil stad isim hakki adi altinda 90 milyon dolar verdi. Ama hala sukru saracoglu deniyor!! Bu para arti hala anlamadigim sowa 17 milyon dolar ve emenikeye 4 milyon dolar kiralama bedeli isi var ki bunun arkasinda da hukumet -erdogan kanadi yoksa ben de bisi bilmiyorum

Son düzenleme:
Isin maddi boyutunu biz taraftar olarak dusunmuyorsak mourinhoyu isteyelim!! ;)

Valla bankalarin kredi verdigi noktaya kadar yururuz. Sonra deniz biter.

Fener son 3 yildir bonservis odemedi dogru duzgun. Biz ise malum devre arasi 25 milyon euroyu topraga gomduk. Heriflere ulker bu yil stad isim hakki adi altinda 90 milyon dolar verdi. Ama hala sukru saracoglu deniyor!! Bu para arti hala anlamadigim sowa 17 milyon dolar ve emenikeye 4 milyon dolar kiralama bedeli isi var ki bunun arkasinda da hukumet -erdogan kanadi yoksa ben de bisi bilmiyorum

Mourinho sade para ile olacak is degil.

Ama fenerin son zamanlardaki isleri hususunda haklisin. Hukumetin eli oldugu da ortaya cikarsa hic sasirmam. Varsa oyle bisey devletlularimiz kendi paylarini da aliyorlardir. Tum bunlari cemaat feneri ele geciriyor safsatalariyla beraber okumak lazim. Futbolda 3 temmuz neyse siyasette 17 aralik oydu ve devletlular ikisinin de olmasina musade etmedi. Ne diyelim, hukuk ve adalet dolu bir dunyada gorusmek dilegiyle..

Sent from my iPhone using Tapatalk

favre gelmesin tamam peki denizliyi isteyenler neden istiyorlar açıklasınlar hala çözemedim ?

ersun deseler yine anlarım top oynatıyor vs

Denizli yi degil de 100 milyon TL nin fener veya bjk yerine bizim kasmiza girmesini tercih edenler derseniz ben cevaplamaya calisayim.

Birincisi bizim kasmiza degil de fenerin kasasina giderse birden 200 milypn TL lik fark olur 1 yilda.

65 milyon TL CL den
20 milyon TL tff nin sampiyonluk priminden
5 milyon TL sampiyonluk store satislarondan
Bu 90 milyon TL icin kredi kullaninca onun faizinden 10 milyon TL.

Bu 100 milyon benden dusuyor, fenerin kasasina giriyor.

Iste en istemedigim sey, ozellikle ffp kiskacindayken bu. Cunku bu fark ile Turkiyede sampiyonluk seriye baglaniyor dogal olarak.

Hamza bu yuzden devam etmeliydi. Ama etmiyor ise bu parayi rakibin kasasindan benim kasama sokacak en yakin aday ariyorum gercekci olarak.

Olay benim icin bundan ibaret.

Denizli 1 yillik sozlesme yapiyor. Yasli ama az transfer ile isi bitiriyor.

Biz de kopruyu gecene kadar ayiya dayi deyip 100 milyonu alinca onu yollasak ve yerine adam gibi birini bulsak GS icin en karlisi bu olur diye dusunuyorum.

geçen sene şampiyon olduk 4.yıldızı taktık avrupaya direkt katıldık türkiye kupasını aldık süper kupayı aldık

milyonlarca dolar para girdi kasaya nerde peki bu paralar

bu paralar bjkye yüzyıllardır girmiyor neden batmıyorlar ?

elinizi vicdanınıza koyun siz gelen paraların tamamının kulübe harcandıgına inanıyormusunuz ?
tarihiminiz en rantcı ve sinsi başkanı var başımızda

geçen sene şampiyon olduk 4.yıldızı taktık avrupaya direkt katıldık türkiye kupasını aldık süper kupayı aldık

milyonlarca dolar para girdi kasaya nerde peki bu paralar

bu paralar bjkye yüzyıllardır girmiyor neden batmıyorlar ?

elinizi vicdanınıza koyun siz gelen paraların tamamının kulübe harcandıgına inanıyormusunuz ?
tarihiminiz en rantcı ve sinsi başkanı var başımızda
aynen ha

allahtan samp falan olduk son 4 yilda 3 kez

yoksa heral kume dusecektik

Klopp sampiyon yapmis CL de final oynatmis adamdir.

Mourinhoyu sayamazsin bile.

La havlenin kariyerinde gordugu en fazla 3.luk!! Adam takimini kume dusurmus. Bu yil 5 macta sifir cekmis!!

Hamzayi aldik cunku yine sampiyonluk yasamamis yabanci prandelli vardi basimizda. Daha kotusu olamazdi zaten.

Denizliyi ben de istemem ama Hamzayi cl ve uefa sampiyonasinda devam sansimiz ve sampiyonluk sansimiz gayet devam ediyorken kovmak basli basina salaklik. Dursunun beyinsizliklerine eklenen bir yeni halka daha!!

Simdi bizim fb ve bjk nin onunde son 4 yilda 3 sampiyonluk yasamamuzin temel sebebi sampiyon olup CL ye gidince elimize gecen extra 100 milyon TL. Iste bu sayede seri yaptik. Borc 1 milyar TL. Kulubun kariyersiz teknik adamla macera aramasi cok riskli.

Denizliyi sevmem. Gunu kurtarir arkasinda enkaz birakir. Yasli takim birakir. Onunla 1 senelik mukavele yap ki o hep boyle yapiyor , bu sayede 100 milyon TL yi kurtar once. Sonra zaten teknik adam ara ve sene sonunda Denizliyi yolla adami getir.

Kisaca ffp yi atlatana kadar "Ayı ya Dayı" de!

Bu yil riske girme.

Hos Dursun denen capsiz bu donemde Hamzayi yollayarak buyuk riski zaten aldi. Buradan sene sonuna kadar bizi 100 milyon TL yi kasamiza alip rakibe birakmama hedefine ulastiracak adama ihtiyacimiz var, romantik bir maceraya degil!
Suan hersey guzel gorunebilir de takim bu noktadaysa oyuncularin bireysel cabalariyla ortada biz o 100 milyon liranin cope atilmamasi gerektigini tasarruf edecegim derken elindeki paralarin da gidecegini(sampiyonluk pirimi+forma vs ek gelirler) yazin bagira bagira dedik. Hamzayla yola cikilamayacagini soyledik.

Kasimi goremez dedik. (İnanmiyorsan arastir bak, burada yine iyi yabanci hocayi da savunanlar o donem bunlari soyleyenler) Oyle yada boyle kasimda hocasiz kaldik mi kaldik.
Biz net olarak agustosta lige el salladik zaten. Tasarruf edecegiz diye kafadan 75 milyon liralik zarar dondu geldi onumuze.
Kim gelirse gelsin isterse sihirli degnekle mou gelsin bu takimi basariya kosturma sansi yok. Mevcut kadroya ocakta 3 ciddi transfer yaparsan sampiyonlugun en buyuk adayi olursun zaten. Ligi tanimak falan hikaye su takim su haliyle gitain ligin sonunda patlar besiktas gibi olur. Her yer yama cunku, arkani yaslayacagin 3 oyuncu var gobegin bos her an gol yiyebilirsin sans bir yere kadar goturur.
O yuzden insanlar sistem hocasi istiyor ve istemekte hakli bir ornek vereyim thomas tuchel cok buyuk bir basarisi var miydi yoktu. Noldu dortmund getirdi adam dipdeki takimi an itibariyle sampiyonluga zorlayan takim yapti. Ama dortmundla bir degiliz vs deme almanlar bu cesurlugu yapabiliyorsa sen de yapmalisin.

Getirirsin hocayi cebinden de o sampiyon olamazsak zarari hesaplar koyarsin, ne olursa olsun isleyen tekere comak sokan baskan olarak keyfi olarak bu adami kovuyorsan bunu yapmalisin.

Bu gune kadar kulubu taraftardan baska kim dusunmus peki hic kimse. O sebeple yenileneceksen zaman bugundur bir risk alacaksan simdi. Ayrica gecen sene hamza geldigindeki durum ile su anki durumumuz net ayni. Sampiyon olup o sampiyonlugu essek yukuyle nakite ceviremeyen deha dursun ve ekibi. Bir sampiyon daha olsan nolcak gunu kurtarip 1 sene sonra dibe geleceksin. Bugun degil de 1 sene sonra 100 milyondan mahrum kalacaksin. Getirirsin bu hocayi isine yaramayacak yuksek butceli.oyuncularla yollari ayirirsin 3te bir fiyatina oyuncular alip gideri 40milyon euroya cekersin al sana 20 milyon euro kar. Hamit tek basina 6da birini olusturuyor yanina umutu koyarsan 4te birine duser. 3 ise yaramaz adamla yol ayrimi 10 milyon euro kara gectin. Bu parayi transfere harcarsan onun acik olur sampiyonda olursun.

Sene basi yapilacak buydu yapilmadi. Simdi yapilsin istiyoruz sadece

Ayrica dursun kendi cikip benim icin sportif basari onemli degil onemli olan yatirimlar gayrimenkullar demedi mi dedi. Bak baskan denen adamin umrunda degil sampiyonluklar olmasada olur derdinde o zaman sistem hocasi sart belki bu yuzden hamzayla yollar ayrildi kisa vadeli dusunup.hareket ediyor diye. 1 tane genc kazanmayip yas ortalamasini daha da yukseltti diye bilemiyoruz.

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla gelecek hoca Bilal,Sabri,Umut üçlüsünü oynatmasin gerekirse şampiyonluğu kaybedelim.Şunları sahada gördükçe sinirlerim geriliyor.Ki ırkçı Denizli gelirse bu üçü yine oynayacaktır.Gelme lan ırkçı dinazor istenmiyorsun.

O kadar kolay olmuyor işte o işler. Sezonun şu noktasında gelecek olan adamın takımı, oyuncuları ligi, ligdeki takımları,türkiye şartlarını falan bilmesi gerekiyor bunun tersi olduğunda ne kadar büyük dezavantajlar olduğunu gördük yakın geçmişte .

Favre bu sezona M'gladbach'ta başladı ve ligin ilk 5 haftasında 0 çekip 2 Şampiyonlar Ligi maçını da kaybettiler. 7 maçta filelerinde gördükleri gol sayısı 17'ydi. Favre gönderilip yeni gelen teknik direktörle ligde 7 maçın 6'sını kazandı 1 beraberlik aldı üstelik de bu maçlarda tam 21 gol atarak Bayern Münih'e nazire yaptı. Ayrıca 2 Şampiyonlar Ligi maçında da geçen yılın finalisti Juventus'la berabere kalarak 2 puan aldı.

Bir takımın performansı bu kadar kısa süreçte bu denli uçurumsal farklılık gösteriyorsa ortada bir sıkıntı var demektir. Demek ki Favre, M'gladbach takımı oyuncuları tarafından sabote edildi ilk 7 maçlık periyotta. Bu tarz sabotaj olaylarına biz Türkiye'den ve özellikle de Galatasaray futbolcularından aşinayız ama sabotajın kralını Almanya gibi bir disiplin ülkesinde Favre yiyorsa ve Galatasaray'daki yeniçerileri düşündükçe (Selçuk-Burak-Umut-Sabri-Olcan-Balta-Çolak) Favre ismi ağızlara bile alınmamalı bence..

Üst Alt