Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi - Sayfa 9 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray’da Lucien Favre Sürprizi

Bu ülkede (bak Galatasaray'da demiyorum) sevindirici bir haberin ardından o sevinci silecek kadar Saçma bir olay olmak zorunda mı ?

Ya bir de almanya ile turkiye ligini karsilastirmayin daha gecen bununla ilgili baslikta tartismadik mi. Senin sampiyon takimin o almanya ligindeki 7. Olan takimdan 4 tane yedi futbol dersi verdiler sana. Senin o ligde gorup gorecegin derecede o.

O sebeple o oyle olmus bu buyuk mac alamamis olayini da unutalim. Bilic'in de derbi galibiyeti yok sonuc ingilterede gayet basarili.

Biraz tutar lutfen. Hamzanin cok mu basarisi vardi, denizli her gittigi yerde heykeli mi dikildi.
Futbol oynatmayi bilen adami isteyip destek vermemiz gerekir. Pislikleri halinin altina supurmeye degil

HUAWEI MT7-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
Olay favre olsun olayi da degil aslinda. Gonul isterdi ki sezon basi hamza gitsin senol gunes gelsin bu yapilabilirdi futbolu biliyor %100 verim almasini cok iyi biliyor hatta.

Bilmeden atip tutmamak lazim. Gecen sezon 3.olarak takimi Sampiyonlar Ligine tasimistir ve Gladbach da tarihe gecmistir Favre CL ye giden ilk teknik direktör olarak ( Sampiyon Kulüpler kupasindan sonra CL'ye ilk katilimi Gladbach'in yillar sonra)

Ayrica 1983/84 den sonra ilk defa 3.siraya ulasti takim.

Bu onemli bir ayrinti degilki. Ben 4. Yapti diye biliyorum.

Onemli olan adamin kafaya oynama deneyimi yok. Adam bu yil 5 macta sifir puan aldi diye kicina tekme yemedi mi?

Adamin isi pres takimi yaratmak. Bizim takimin sneijder bile dahil nerede ise komple degisimini isteyebilir.

En onemlisi bizi bu yil sampiyon yapma ihtimali sifir, yalan mi?

Sampiyon olamayan GS in borcunun 100 milyon TL artacagini biliyorsunuz degil mi? Bu adama tolerans gosterecek halimiz var mi?

Bu onemli bir ayrinti degilki. Ben 4. Yapti diye biliyorum.

Onemli olan adamin kafaya oynama deneyimi yok. Adam bu yil 5 macta sifir puan aldi diye kicina tekme yemedi mi?

Adamin isi pres takimi yaratmak. Bizim takimin sneijder bile dahil nerede ise komple degisimini isteyebilir.

En onemlisi bizi bu yil sampiyon yapma ihtimali sifir, yalan mi?

Sampiyon olamayan GS in borcunun 100 milyon TL artacagini biliyorsunuz degil mi? Bu adama tolerans gosterecek halimiz var mi?

Yine bilmeden yaziyorsun. Adam kendi birakti, Gladbachli yöneticiler, futbolcular ve taraftarlar sok oldu bunu duyduklarinda. Hic ama hic beklenmeyen bir hamleydi.

Günü kurtarmayi düsündügümüz icin bir gram gelismiyoruz, bunu üzerimizden attigimiz günler daha güzel günler olacak hem Galatasaray hem de ülke futbolu adina.

gelirse yanina xhakayi getirirse müthis olur

adam 8 sene orta sahamizda oynar

çok zor ama

Su kadarini söyleyim, Münih yazin 20 Milyon€ gibi bir teklif yapti/yapacak diye haberler vardi. Bir iki gün öncede kis transfer döneminde Arsenal 30 Milyon önerecek diye birseyler okumustum bir Alman sitesinde.

Cevabini almissindir sanirim :D

Mu yu sampiyon oldugunun ertesi yil ayni kadroyu sira takimi yaparsan bi daha buyuk takim vermezler eline.

Kucuk takim antrenorusundur.

Favreymis?? Bu yil 6 macta kac puan aldi bu zat?? Hayatinda 3. Olamamis adam GS a gelirse ne yapacak saniyorsun?

1. Bundesliga: Spielpaarungen, Tabelle und Ergebnisse der Saison 2014/15 am 34. Spieltag

...

Borussia Dortmund
17 sira 4 galibiyet 3beraberlik 10 yenilgi 18:26 -8 15

koca ilk yari klopp... ne simdi , klopp les bi hoca mi ?

Olay favre olsun olayi da degil aslinda. Gonul isterdi ki sezon basi hamza gitsin senol gunes gelsin bu yapilabilirdi futbolu biliyor %100 verim almasini cok iyi biliyor hatta.

O bunak gelmesin gittikçe düştü gözümden mahalle karısı gibi konuşuyor nere gitse yok beni al diye yalvardı filan yediği çanağa tükürenden hayır gelmez

Envoyé de mon Sony Z3

Üst Alt