Galatasaray'da Melo Şoku


fft1mm1532430.jpg
Sarı-Kırmızılı takımın en formda ismi Felipe Melo'nun Bursaspor maçında oynaması sakatlığı nedeniyle tehlikeye girdi.Haberin Devami GSC Portal'da
 
Cevap: G. Saray'da Melo şokuPitbullumuza birşey olmaz. Olursada farketmez Ceyhun maçı kaldırır. BAM la oynamıyoruz bu sene, Dont panic. ;)
 
Cevap: G. Saray'da Melo şokuMelo gerçekten performansıyla oyuna doğrudan katkıda bulunuyordu. Aksi halde Bursaspor gibi zorlu bir maçta oldukça zorlanacağız. Umarım maça yetişir ve ciddi bir şeyi yoktur.
 
Cevap: G. Saray'da Melo şokuAbi nedir bu ya hemen negatif. Tamam rakibiniz Bursa iyi takım eyvallahta bizde Galatasarayız. Kendi evimizde oynuyoruz. Bırakında Bir futbolcunun eksikliğini kaldıralım. Hem tek başına ceyhun aynı anda sahada olan Barış, Ayhan, Mustafa üçlüsünden iyidir.Melo'suz kazanmamız zor,açık ve net söyleyim.Ceyhun falan Melo'nun boşluğunu dolduramaz.
 
Cevap: G. Saray'da Melo şokuMelo'nun boşluğunu dolduramayacaksak hiç çıkmayalım sahaya tek bir adama bağlı olarak maç oynanmaz.
 
Cevap: G. Saray'da Melo şokuBaşka maç olsa tamam derdim ama Bursa diri takım,orta sahası güçlü bir takım.Melo'suz orta saha Bursa maçında sekteye uğrar ama inş yine de kazanırız..
 
Cevap: G. Saray'da Melo şokuMelo'suz böyle zor bir maçı alabilirsek seviye atladığımızı kesin olarak anlarız. Bunu öğrenmek için iyi bir fırsat. İnşallah tek maçla atlatır.
 

ip kamera canlı yayın | Tv Hosting | Trabzon Haber | Barkodlu Satış Programı | Samsun Haber | İsviçre Haber

Üst Alt