Galatasaray'da Milli Futbolcu Sayısı Arttırılacak | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Milli Futbolcu Sayısı Arttırılacak

galatasaray-da-milli-futbolcu-sayisi-arttirilacak_1b895.jpg

Fatih Terim, A Milli Takım’a Galatasaray’dan daha fazla oyuncu gönderebilmek amacıyla, bundan sonra daha fazla yerli oynatmayı düşünüyor.

Aslan’ın hocası Fatih Terim, A Milli Takım’a Galatasaray’dan daha fazla oyuncu gönderebilmek amacıyla, bundan sonra daha fazla yerli oynatmayı düşünüyor.

Ömer Bayram’dan sonra Emre Taşdemir, Adem Büyük, hatta sakatlıktan döndükten sonra Emre Akbaba’yı da milli takım havuzuna sokmak isteyen Terim, kadro planlamasını bu hedef doğrultusunda güncelleyecek.

Fanatik

Kaç kişi fark etti bilmiyorum ama bizim 11 yabancılı kadrolarımızın ligde ve Avrupa da pekte bir olay yaratmadığı ayyuka çıktığı için son dönemde yabancı sınırlandırması isteyen homurdanmalar azalmaya başladı. Hatta artık bazı taraftarlarımız da sınırlama gelsin yerli sayımız artsın demeye başladı.

Kaç kişi fark etti bilmiyorum ama bizim 11 yabancılı kadrolarımızın ligde ve Avrupa da pekte bir olay yaratmadığı ayyuka çıktığı için son dönemde yabancı sınırlandırması isteyen homurdanmalar azalmaya başladı. Hatta artık bazı taraftarlarımız da sınırlama gelsin yerli sayımız artsın demeye başladı.
Dengemiz yok bizim. Rüzgar nerden eserse oraya yol alıyoruz. İyi türk oyuncu varsa oynasın lafim olmaz benim

Hakan Çalhanoğlu’nu bir şekilde makul fiyatlara alabilsek çok güzel olurdu.

Kaleye şut çekebilen Galatasaray’lı bir 10 numaramız olur.

Onu bunu bilmem ama bir gercek var oda Fatih Terim kisa vadeli dusunen bir hoca.
Gecen sezon sampiyon olupta boyle yasli bir kadro kurnasinin tek bir nedeni oda isi garantiye almakti. Oyle boyle gotururum diye hesap etti, zaten rakipler hepsi berbat, ve ligin kalitesi ortada. Ama oyle olmadi, ve benim tuhafima giden ise neden 5 yillik bir kontrat yaptin? Uzun vadeli bi kontrat sadece projesi olan bir hoca ile yapilir bu sozlesme.

Ama Fatih terim ise her yil 10 ile 15 futbolcu alip ligde sampiyon olmak istiyor. Avrupa kupasi ise bahane, son donemlerde gorduk neler oldugunu!

Bu camia 5 yil sampiyon olmasada olur, yeterki sahada 11 tane karakterli, hirsli ve caliskan oyuncular olsun. Kenara baktigimizda iyiki bir hocamiz var demek isterdim ama malesef 100 yilda gecse Fatih Terim asla bir takim kuramaz, oyunda oynatamaz.

Yabanci yerli oyuncu diye bir kavram yoktur, futbolcu vardir. Onemli olan bizde ki oyuncularin vizyonu. Malesef bizde okadar misyonunu tamamlamis oyuncular varki, bu kiydirik ligde yilda 2 yada 3 deplasman galibiyeti alabiliyoruz..

Dusunun milli takimda ozan ve umut meras gibi kadromuza girmeyecek birsuru oyuncu var. Bunlardan daha iyi oyuncular bulmamiz okadar zormu?

Hakan calhanoglu falan bizi kurtaramaz, bize o 2000li jenerasyon gibi gencler ve karakterli yabanci oyuncular lazim!

Üst Alt