Galatasaray'da Muhalefet Ne Yapıyor!


5239607.jpg


Aysal'a 'seçime gir' baskısı devam ediyor. Özdoğan aday olmayı planlıyor. Öztürk 'şimdilik' yarışa girmeyi düşünmüyor.

Cim Bom'da seçim kulisleri hareketli. Dursun Özbek'in 3 yıllığına aday olacağı seçimlerde ilk aday kendini gösterdi. Ahmet Özdoğan, başkanlığa aday olacağını açıkladı. Yarışa girmesi beklenen isimlerden Adnan Öztürk ise 'şimdilik' bunu düşünmediğine işaret etti. Öztürk, Özbek'in 'baskın seçime' gittiğini ifade ederek duruma tepki gösterdi.

Öte yandan eski başkanlardan Ünal Aysal'a da yakın çevresinden adaylık baskısı geldiği öğrenildi. Daha önce adaylığı düşünmeyen Aysal'a, "Muhalefeti birleştir, güçlü bir yönetim kur" yönünde telkinler olduğu gelen bilgiler arasında. Başarılı işadamı, durum değerlendirmesi yapıp kesin kararını verecek.

Sözcü
 
Konu kilit , muhaliflerin yeni adayı Mustafa Cengiz.

M.Yasin Çakmak[FONT=&quot]Onaylanmış hesap @NajaLegionis 36 dk.36 dakika önceDaha fazla


[/FONT]

[FONT=&quot]Sn.Ünal Aysal'ın vizyonunu kendisine misyon edinen, Galatasaray'ın hem bugününü hem de yarınını garanti altına almak için gerekli bilgi, birikim ve donanıma sahip olduğuna inandığım Sn.Mustafa Cengiz'in GSK Başkanlık adaylığını destekliyorum.
[/FONT]

[FONT=&quot]
DRes1KkXkAAbS7X.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]34 yanıt81 retweet269 beğenme
Yanıtla
34
Retweetle
81

Beğen
269
Direkt mesaj


[/FONT]

Bu Tweet dizisini göster
 
önemli bir gelişme :
muhalif isimlerde aslında zikredildiği gibi bir bütünlük yok anlaşılan ..

[FONT=&quot]

[/FONT]

[FONT=&quot] Av.Ali Güvenç KİRAZ@agkirazTakip ediliyor
@agkiraz​
adlı kişi takip ediliyor

Daha fazla
Bugüne kadar konuştuğum yazdığım tüm konularda fikir birliği içerisinde olabileceğim bir listeye oy verebilirim...Böyle bir liste çıkması için çalışıyoruz


[/FONT]
 
sanırım Aysalcı kesim son bir hamle yapacak , cuma'ya kadar bir başkan adayı daha çıkacak gibi görünüyor.

[FONT=&quot]
Barış Cenk AKKAYA@bariscenkakkayaTakip et
@bariscenkakkaya​
adlı kişiyi takip et

Daha fazla[/FONT]​
[FONT=&quot]Güzel bir çalışma var ( ortak akıl) inşallah o çalışma meyvasını verecek... Çalışan arkadaşlarımıza Allah yardım etsin GS için en iyisini başaracaklarına inanıyorum... Cuma'ya kadar beklemek lazım... Bu arada Mustafa Cengiz in adaylığı hayırlı olsun...
[/FONT]
 
 • Burak Elmas@Burak__Elmas 14 sa.14 saat önceDaha fazla  Galatasaray için herşeyi bir kenara bırakacak. Mevkisini Galatasaray için yarın bırakacak kadar kaşılıksız çalışacak bir ekip arıyoruz.

  103 yanıt179 retweet1.064 beğenme
  Yanıtla
  103
  Retweetle
  179

  Beğen
  1064
  Direkt mesaj
 • Burak Elmas@Burak__Elmas 16 sa.16 saat önceDaha fazla  Mesajlarınızı okuyorum. Herkes emin olsun ki bu oldu bittiye Galatasaray’ımızı bırakmamak için elimizden gelen ne var ise yapamaya çalışıyoruz. Dünde bahsettiğim üzere Galatasaray sahipsiz değil!

 
Üst Alt