Galatasaray'da Oktay Mahmuti Sesleri!


148472.jpg

ÖZEL: Galatasaray Odeabank'ta son günlerin tarışılan ismi coach Ergin Ataman'ın geleceği merak konusu.


Ataman, sezon başında Başkan Dursun Özbek'ten bütçe istemiş ve başarı vaadetmişti.

Birçok transfer yapıldı fakat özellikle Euroleague macerasında başarının çok uzağında kalındı.

Taraftar ile arası açılan Ergin Ataman özellikle son dönemdeki başarısız sonuçların ardından istifaya davet edilmeye başlanmıştı. Bunun son örneği ise dünkü Fenerbahçe maçının son anlarında yaşandı.

SEZON SONU GİDİYOR

Harcanan paraların karşılığında gelen başarısız sonuçlar, Ataman devrinin sonu oldu. Maddi olarak zor bir süreçten geçen Galatasaray kulübü, amatör branşlarda en büyük zararı basketbol şubesinden aldı.

Sarı-kırmızılı kulüp, yeni sezonda basketbol şubesinde küçülmeye gidecek ve bütçe kısılacak. Ataman ile yolların ayrılmasına ise kesin gözüyle bakılıyor.

ARENA'YA SÜRPRİZ ZİYARET

Galatasaray bu tartışmaların ortasındayken, futbol takımı Cumartesi günü Türk Telekom Arena'da Gençlerbirliği'ni ağırladı.

Maçı izlemeye gelen sürpriz bir isim vardı; Oktay Mahmuti.

Gama Spor
 
Sezon sonu olsa bile Sarıca'yı getiremeyiz muhtemelen. Trinchieri de planı,programı, hedefi olmayan takıma gelmez. Büyük ihtimal Euroleague'de bir takım bulur. Filipovski'yi kaçırmamalıyız sene sonunda.

Tabi koç ayrılacaksa.
 
Son düzenleme:
Soyunma odasında aysal ve yönetime sovmustu.
Terim gibi operasyonla görevine son verildi.

tapatalk
evet hani dedikodu olarakta kalmamış aysal bunu doğrulamıştı.
aysalın dönme ihtimali varken gelmez heralde. hele o dönemki aysal yönetimine bile tahamül edememiş tepki göstermiş biri dursun yönetimi yüzünden seri katil olur çıkar.
 
Üst Alt