Galatasaray’da Olağanüstü Hal!


galatasaray-5.jpg

Fenerbahçe derbisine odaklanan Galatasaray'da Tudor görüntülü analizlere başlarken futbolcular da sık sık kendi aralarında toplanarak kritik mücadeleyi görüşüyor.


Medipol Başakşehir’e farklı mağlup olarak taraftarlarını hayal kırıklığına uğratan Galatasaray’da Florya Metin Oktay Tesisleri’nde olağanüstü hal ilan edildi. Teknik direktör Tudor ve yönetim, oyuncuların Fenerbahçe derbisine odaklanmasını istiyor.

Sarı kırmızılı futbolcular antrenmanlardan önce ve sonra sık sık kendi aralarında toplantı yaparak kritik mücadeleyi konuşuyor. Tesislerde daha uzun süre vakit geçiren futbolcular, Fenerbahçe’yi mağlup ederek camiayı ve taraftarı mutlu etmeyi amaçlıyor.

Teknik direktör Tudor da çalışmalar öncesinde takımla toplantılar yapıyor. Hırvat çalıştırıcı, ligdeki konum açısından bu maçtan mutlak galibiyetle ayrılmaları gerektiğini anlatıyor. Ekibiyle beraber Fenerbahçe’nin görüntülü analizini yapan Tudor, önümüzdeki günlerde taktik antrenmanlara geçerek oyuncularına derbinin şifrelerini aktarmaya başlayacak.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek de derbi öncesi takıma başarılar dilemek için Florya Metin Oktay Tesisleri’ne gidecek. Derbi için henüz prim belirlemeyen yönetim, yapacağı toplantıda bu konudaki kararını verecek.

NTV Spor


PORTAL HABERİ
 
Haber fotosuna bıle sneijderle brumayı koyarak algı yaratmakta güzelmiş.

Hocaya yapılan bu karalamayı ne zamana kadar sürdüreceksiniz alper bey
 
fener i yenip bu kepaze sezonun üstünü örtme haberleri

her yanından bu haberi fenerlilerin yaptığı belli

biz yemiyoruz bunları salak fener medyası
 
Üst Alt