Galatasaray'da Orta Saha Transferine Sürpriz Aday! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Orta Saha Transferine Sürpriz Aday!

treino-willian-arao-2016.jpg

Orta sahaya önemli takviyeler yapmak isteyen Galatasaray'da sürpriz bir aday gündeme geldi. Vanqueur, Imbula gibi isimlerle ilgilenen sarı kırmızılıların son adayı Brezilya'da Flamengo forması giyen Willian Arao. 25 yaşındaki yıldız için girişimler başladı. Galatasaray'ın ilk teklifi 4.5 milyon euro

Bein Sports

belki vasat bir orta saha alabilirler.
de jong , selçuk , tolga , donk olmak üzere dört orta sahamız var ( öyle görüyorlar )

Ali Bozkurt@galatasarayforTakip et

Daha fazla

Willian Arao ismini ilk kez duyanlar için bu flood ile kısaca yeteneklerini yazıyorum

Genel izlenimde dikkatimi çeken DO(ön libero- defansif orta saha) pozisyonun hafif sağında oynuyordu.
2/ Arao genel olarak çıkardığı topların yüzdeliğine bakınca defansif olarak kafa toplarında iyi bu özelliğinden dolayı listeye girmiştir.
3/ Markajı , 1v1 savunma , top kesmeyi yüzdelersek ; Markaj %351v1 savunma % 32 Top kesme % 33
Dediğim gibi hava toplarında bire birde efsane bir adam. Geçen sene yediğimiz goller için önlem olabilir.
Galatasarayın bir diğer sıkıntısı geriden oyun kuracak oyuncu sorunu son hazırlık maçında korayı beğendiler fakat Arao bu işte kat kat iyi.
1v1 de driblingleri iyi atıyor ve arada hızlanması muazzam.
Bazı oyuncular vardır kafa ile resmen şut çekerler. İşte bu adamda bu yetenek var. Kafalı bir adam, kafasına roman yazılır.
Oyun kuruculuğu hakkında bilgi vermiştim geriden çıkarken attığı anahtar paslarla rakip savunmasını kitleyebiliyor. Gomis için iyi biri.

ewed bir miktar araştırma yaptım bu şahıs hakkında brasil milli takımının geniş havuzunda yer alıyor.
Soğukkanlı 2011-2012 Selçuk İnan tarzı bir oyuncu.
kavgaya pek karışmıyor işini yapıyor sahada,
3 dk lık videolarını izlerseniz savunması zayıf gibi gelebilir size ancak hiç öyle değil top kaptırdığında veya hatalı pas attığında mutlaka o topu geri almak için rakibe yapışan bir oyuncu. bu şekilde kazandığı çok top var.
Temposunada baktım kesinlikle temposuz değil vitesi arttırabiliyor istediği zaman. attığı gollerin bir çoğu kafayla ve karambol pozisyonları. asistleride savunma arkasına atılan toplar hep.
topu ilk kontrolü ve pas tekniği yüksek. Oyun görüşü fark yaratıyor.
stil olarak selçuka ve pirloya benziyor bu tarz oyuncular belli bir yaşı geçtikten sonra olgunlaştıkça futbol kaliteleri artıyor yani arao da bu tarz bir adam 30 yaşına kadar gelişmeye devam edicek hersene performansı artacaktır.

eksilerine bakarsak avrupa dışına ilk kez çıkıyor. adapte olabilecek mi bilmiyoruz.
ortalama bir fiziği var.
çok agresif sayılmaz. bizim aldığımız oyuncularda karaktere çok iyi bakmamız gerekiyor bu sezon o açıdan umarım karakter profilide araştırılır. çok duygusal ana kuzusu bir şeyde çıkabilir yani grosskroyts manyağı gibi.
bana göre lemina ve imbula nın bir veya 2 tık altı seviye olarak.(oyun tarzı değil.)

şu videodan nasıl bir oyuncu olduğu anlaşılıyor 26 dk toplam. offical hesabından paylaşmış.

YouTube

buda fm profili.

kWWQJq.png

ewed bir miktar araştırma yaptım bu şahıs hakkında brasil milli takımının geniş havuzunda yer alıyor.
Soğukkanlı 2011-2012 Selçuk İnan tarzı bir oyuncu.
kavgaya pek karışmıyor işini yapıyor sahada,
3 dk lık videolarını izlerseniz savunması zayıf gibi gelebilir size ancak hiç öyle değil top kaptırdığında veya hatalı pas attığında mutlaka o topu geri almak için rakibe yapışan bir oyuncu. bu şekilde kazandığı çok top var.
Temposunada baktım kesinlikle temposuz değil vitesi arttırabiliyor istediği zaman. attığı gollerin bir çoğu kafayla ve karambol pozisyonları. asistleride savunma arkasına atılan toplar hep.
topu ilk kontrolü ve pas tekniği yüksek. Oyun görüşü fark yaratıyor.
stil olarak selçuka ve pirloya benziyor bu tarz oyuncular belli bir yaşı geçtikten sonra olgunlaştıkça futbol kaliteleri artıyor yani arao da bu tarz bir adam 30 yaşına kadar gelişmeye devam edicek hersene performansı artacaktır.

eksilerine bakarsak avrupa dışına ilk kez çıkıyor. adapte olabilecek mi bilmiyoruz.
ortalama bir fiziği var.
çok agresif sayılmaz. bizim aldığımız oyuncularda karaktere çok iyi bakmamız gerekiyor bu sezon o açıdan umarım karakter profilide araştırılır. çok duygusal ana kuzusu bir şeyde çıkabilir yani grosskroyts manyağı gibi.
bana göre lemina ve imbula nın bir veya 2 tık altı seviye olarak.(oyun tarzı değil.)

şu videodan nasıl bir oyuncu olduğu anlaşılıyor 26 dk toplam. offical hesabından paylaşmış.

YouTube

buda fm profili.

kWWQJq.png
Valla ben çok beğendim

SM-N7500Q cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Üst Alt