Galatasaray'da Rota Yeniden Denayer!


denayer.jpg


Galatasaray’da bir sezon kiralık olarak forma giymesine rağmen kısa sürede taraftarın sevgilisi olan Jason Denayer, Sarı-Kırmızılılar'a transfer olabilir.


Galatasaray, Manchester City’nin önümüzdeki sezon da kadrosunda düşünmediği Denayer’in bonservisi için 5 milyon euro'luk teklif yapacak. Ancak Manchester City Teknik Direktörü Guardiola’nın Denayer’in 1 yıl daha Premier Lig’de kiralık olarak forma giymesini istediği ifade edildi.

Sabah
 
yanina alinirsa, alinacak oyunculara bagli basarili olup olmayacagi, cünkü denayerde henüz dengeli bir savunma oyuncusu degil
 
Döndü dolasti gene Denayer mi oldu stoper adayi? Hayirdir gecenlerde 6 Milyona Hugoyu bitiriyorduk Nevzata göre :)
 
Be adam* madem takımına almayacaktın niye kiralık gönderip mundar ediyorsunuz adamı en baştan verseydiniz bize.Kulbu kırık çay fincanları
 
Cüzi bir miktara kiralanıyor ya da alınabiliyorsa alınsın. İyi bir hoca ile ileride taş gibi bir stoper olabilir. Lakin bizim ihtiyacımız olan oyuncu Ujfaluji tipi sert ve lider stoperdir. Gerekirse 32-33 yaşlarında olsun ama bu tipte olsun. Senelerdir görüyoruz ki savunmadaki lider oyuncu eksikliğimiz her maç göze batıyor. Bu ihtiyacı bir an evvel gidermek gerekiyor da mevcut yönetimin halen başımızda olduğu aklıma gelince yazdığım her şey anlamını yitiriyor.
 
Üst Alt