Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu Gelişmesi! - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Sabri Sarıoğlu Gelişmesi!

?

2fe3ae319ba9b38b096ce411b2063f9b.jpg
yalayın yalayın sırf türk oyuncusu diye senelerdir kendini bir gram bile geliştirmemiş olsa bile yalayın hemde öyle böyle değil yabancı bir oyuncunun bir durumu ile kıyaslayarak yalayın

sabriyi kurtaran tek ozelligi gercekten kalpten bir Galatasarayli olmasi , yani bu adam topcu olamasa fiyatina gore vip ten de , kale arkasindan da bilet alip maclarda bagiran cagiran biri olurdu eminim

taniyan bir iki arkadasim var klup cenahindan , soyluyorlar da hakkaten felaketmis bu konuda

tabi kalmasi icin bir sebep midir tartisilir
Pazarlık yapan adam mı kalpten Galatasaraylı? Pek ala diyebilirsin pazarlık yapmak hakkı ama ne karşılığında? Bu adamın ne ekstrası var ki pazarlık yapıyor? Çok kötü bir profesyonel olduğu fiziğinden belli zaten.

Defolsun gitsin. İstemiyoruz. Bende Galatasaraylıyım hemde öyle böyle değil, kimse bana 1 milyon vermiyor. Galatasaraylı olsun olmaya da devam etsin. Ama Galatasaray'da oynamasın. Yeter Artık yahu !

Pazarlık yapan adam mı kalpten Galatasaraylı? Pek ala diyebilirsin pazarlık yapmak hakkı ama ne karşılığında? Bu adamın ne ekstrası var ki pazarlık yapıyor? Çok kötü bir profesyonel olduğu fiziğinden belli zaten.

Bugun kimse , ne nefret ettigimiz umut , hamit , ne sevdigimiz sneijder hatta muslera parasini birakmaz. Boyle bir beklenti icine giren seyircide kabahat , bu adamlarin isi , elbette daha cok daha cok kazanacaklar , bunu isteyecekler

Sabri otomatik sozlesme uzamasini iptal edip , otomatik uzasa kazanacagi paradan daha azina imza atti , bu olay oncesi bakisimla sonrasi degisik acikcasi ,cunku ben bunu hic bir oyuncuda gormedim

Su soylenebilir , ilk aklima gelen oydu , sozlesme otomatik uzasin diye yoneticilerle ters dusse , 1 sene o fazla parayi alirdi , ama boyle daha dusuk de olsa 1 den cok sene kalabilme yolunu yapiyor

Bunu halen dusunuyorum ama kim yapmaz ki bunu ? bugunun futbol dunyasinda parayi kazananla , parayi harcayanin mantigi ayni olmaz

sabri ile devam edilmeli edilmemeli tartismasi degil bu yaptigim , ama yerine alinan kimseden de hayir gelmedi , eboue varken sabri mi oynuyordu ? demek ki bulamiyoruz

Tecavüz kaçınılmaz keyfini çıkaralım yani,lan bari 500 bin eur felan alsın max.

HUAWEI RIO-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yolları ayıralım artık yeter.

Ayrıca euro'lar havada ucusuyor. Bundan sonra TL üzerinden sozlesme yapılmali Türk futbolcularla. Kabul etmezlerse defolsun gitsinler. Yabancı futbolcu mu yok

Üst Alt