Galatasaray'da Sağ Bek Operasyonu! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Sağ Bek Operasyonu!

ivanovic-zabaleta.jpg

Adaylar Zabaleta ve Ivanovic

Sarı-kırmızılılar Manchester City’den Zabaleta veya Chelsea’de oynayan Ivanovic’ten birisini almak için ataklarını resmileştirecek. Son söz Hollandalı hocanın.

Galatasaray’da kanayan yara sağ bek için ocak ayında mutlaka transfer yapılacak. Sabri’nin performansından memnun olmayan, önce Linnes sonra da Cavanda transferlerinden de istediği verimi alamayan sarı-kırmızılılar, Manchester City’den Zabaleta veya Chelsea’de oynayan Branislav Ivanovic’ten birisini devre arasında renklerine bağlayacak.

Teknik Direktör Jan Olde Riekerink birkaç gün içinde tercihini yaparak, Galatasaray yönetimine kararını bildirecek. Arjantinli oyuncu Zabaleta ile Sırp yıldız Ivanovic’in sözleşmeleri sezon sonu bitiyor. Kulüplerin para kazanmak isteyeceği için satışa sıcak bakma ihtimali çok yüksek. Cimbom da böylece minimum bonservis bedeli ile işi bitirmiş olacak.

Açık Mert Korkusuz

Galatasaray’da Sağ Bek Operasyonu!

yok öyle bir sorun linnesi 10 maç oynatacaksın adamın güveni gelicek kendine biraz,sonra en az 5 yıl sağ bek sorunu diye bir haber görmeyeceğiz bu kadar basit

Sene sonuna kadar Linnes idare eder sağ bek'i sene sonuna beleş'e Valencia'yı alırız daha iyi
Ha birde stoper'e yine beleş Pepe olmazsa İvanovic en kötü Mertesacher

--------------Tolga------------
Carole-Pepe-Serdar-Valencia
----------Muslera--------------

Uzun yıllar sonra ilk defa arkama yaslanıp defans'a güvenir maç izlerim varya Koray'a da güveniyorum varya yedek stoper'imizde Koray durur Semih-Ched ve Hakan'la yolları ayırabiliriz rahatça

Benim ümidim kesildi artık. Kim gelirse gelsin mala bağlayacak ve Sabri her zamanki gibi onu kesecektir.
Bence bi Sabri'nin futbolu bırakmasını bekleyelim.
Ondan sonra olursa olur bizim sağ bek sorunsalı.

Lİnnes mevcut sağbeklerin en iyisi.. Ama uyum ve güven sıkıntısı var..Bolca kupa maçı ve hazırlıkla bi alışsa bi daha vermez formayı..

Lines lines diye aglayanlsr keske adam 2 3 mac oynsfiktan sonra Sabri bundan daha yaww demeseler keske sabretseler ama nerde adam 3 mac oynasa ama les ilan ediyoruz

Üst Alt