Galatasaray’da Saracchi Sevinci | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Galatasaray, Ziraat Türkiye Kupası Çeyrek Final ilk maçında deplasmanda karşılaşacağı Alanyaspor mücadelesinin hazırlıklarına dün yaptığı antrenmanla başladı. Tedavisi devam eden Saracchi ise fizyoterapist eşliğinde koşulara başladı.

Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Teknik Direktör Fatih Terim yönetiminde yapılan idmanda Kayserispor maçında tam süre alan oyuncular, günü yenilenme çalışması yaparak tamamladı. Diğer futbolcular ise salonda core stabilizasyon ile antrenmana başladı. Daha sonra koordinasyon çalışması ve sahada dinamik ısınma yapıldı. Sarı-kırmızılı futbolcular, teknik çalışmanın ardından yapılan dar alan oyunları ve sınırlı alanda çift kale oyun ile idmanı noktaladı

Saracchi koşulara başladı, Falcao salonda çalıştı

Florin Andone, idmanın bir bölümünde takımla birlikte çalışmalara katıldıktan sonra kondisyonerler eşliğinde ekstra kuvvet ve kondisyon çalışması gerçekleştirdi.

Marcelo Saracchi ise tedavisinin ardından fizyoterapistler eşliğinde sahada düz koşulara başladı. Radamel Falcao da tedavisinden sonra fizyoterapistler eşliğinde salon çalışmalarını sürdürdü.

Sarı-kırmızılılar, Alanyaspor maçı öncesi son antrenmanını bugün saat 12.00’de tesislerinde yaptıktan sonra saat 16.00’da özel bir uçuşla Alanya’ya giderek mücadele için kampa girecek.

Kaynak: Milliyet

Utandırdı. Falcaoyu dehleyin gitsin, iyileşse de gram formayı haketmiyor

saracchi oynar diğerini zaten söylemeye gerek yok beyefendinin canı ne zaman isteyecek bakalım
bu ne saçma,ne nefret dolu yorumlar ya.sabah sabah insanları sinir etmek için mi foruma girdin?falconun oynadıgı maclarda emre akbabanın oyununa,takıma etkisini göremeyecek kadar mı acizdi gözlerin?attıgı gollerde cezahasında nerde durduguna da bakmadın?adam şansızlık yasadı.bu ne kin ya?adem alındıgında çöp dedin muhtemelen,fatih terim kazıgı dedin,bos zamanlarında da muriqi övüyosun herhalde.

falcao şampiyon yapacak bu takımı,o gün geldiğinde burda ol semihcim

Görende istemediginden dolayi oynamiyor diyecek. Herif hayvan gibi mücadele ediyor mac icinde. Gollerini atiyor arkaya yardim ediyor vs. Sen herifi öküz gibi kosturursan Adalesi atar. Ayni macta saracchi+ ahmetin de atti

Falcao ile olmayacak.Sezon sonu anlaşalım ve gitsin zaten karakterli adam.Bir sakatlandımı 3 hafta yok ne anladım abi ben o işten.Altında mercedes var ama kullanamıyorsun.

Futbolcu kardesim bu tabi kosucak ne demek hayvan gibi kosturmak dunya para aliyor ne yapalim sandalya verelim pasam otursun adam muzmin sakat bu net

Falcao konusunda o kadar komik yorumlar okuyorum ki gerçekten trajik. Beyin koşarak uzaklaşıyor. Sanki adam bilerek sakatlanıyor. Bu forumda bu kadar mantıksız mesnetsiz yorumlar olmazdı eskiden.

falcao icin kararsızım acıkcası cünkü bu adam monacoda takır takır top oynuyordu

bu sezon ne yaz kampı ne devre arası kampı gördü üstüne üstlük tendon sakatlıgı yaşadı

yani fizik olarak saglam halde gelipte olmuyor sakatlıkları

hoca idareli kullanmalı fiziken eksik adamı 90dk oynatmak intihar etmek

Bende çok garip yorumlar okuyorum sanırsın falcao takımın beyni olmazsa olmazı bel kemiği de vefasızlık ediyoruz. istemeden sakatlanıyormuş çok iyi insanmış cart curt. yıllık min 5+ euro alıyor kaçırdığı hafta sayısı 14 koruyun koruyun devam edin

Görende istemediginden dolayi oynamiyor diyecek. Herif hayvan gibi mücadele ediyor mac icinde. Gollerini atiyor arkaya yardim ediyor vs. Sen herifi öküz gibi kosturursan Adalesi atar. Ayni macta saracchi+ ahmetin de atti
beyefendiyi pamuklara saralım cezasahasına yerleştirelim bi yere kıpırdamasın o vakit yazık sakatlanır

bu ne saçma,ne nefret dolu yorumlar ya.sabah sabah insanları sinir etmek için mi foruma girdin?falconun oynadıgı maclarda emre akbabanın oyununa,takıma etkisini göremeyecek kadar mı acizdi gözlerin?attıgı gollerde cezahasında nerde durduguna da bakmadın?adam şansızlık yasadı.bu ne kin ya?adem alındıgında çöp dedin muhtemelen,fatih terim kazıgı dedin,bos zamanlarında da muriqi övüyosun herhalde.

falcao şampiyon yapacak bu takımı,o gün geldiğinde burda ol semihcim
evet kinliyim 14 hafta tatil yapan yıllık min 5 m euro alan adama kinliyim. boş yapma polyanna sergen

Üst Alt