Galatasaray'da Sedat İncesu İstifa Etti | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Sedat İncesu İstifa Etti

Galatasaray Tekerlekli Sandalye Basketbol Takımı Başantrenörü Sedat İncesu istifa etti.

İncesu, verdiği demeçte, "Artık bu kadar dayanabildim. Bizi Avrupa’ya göndermemek için elinden geleni yapanlar sonunda kazandı. Aylardır bir kuruş almadım. Şu an Florya’dan evime yürüyerek gidiyorum. Beni çoluğuma çocuğuma rezil ettiler. Çocuğumun kumbarasındaki parasını alıyorum" şeklinde konuştu.

Öte yandan deneyimli koç, Twitter hesabında yaptığı paylaşımda, "Bitti" ifadesini kullandı.

Sedat İncesu, Sarı-Kırmızılı takım ile Türkiye ve dünyada birçok başarıya imza atmıştı.

1542888466538.png

Mustafa Cengiz denilen şahsın ivedilikle istifa etmesi gerekir.Keza bu şubeye sponsor olmayan camianın ileri gelen zenginlerinin topunun Allah belasını versin.

Yazık günah yav futbolcuların aldıkları astronomik rakamların yanında şu adamlar ne kazanıyor da paralarını veremiyorsunuz bir de.

Rezillik resmen.

sent via GSC

Selçuk’un bir ayda aldığı para yeterli olurdu ama bizimkiler onunla uzatma derdindeler.
Gerçekten rezalet!

Tüm amatör branşların kapanmasından yanayım.
Ancak bu şekilde abaşarılıysa eğer tüm sezon boyunca sadece selçuk'un maç başı aldığı kadar masrafı karşılamamak büyük rezalet.

Üst Alt