Galatasaray'da Sneijder Depremi! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Sneijder Depremi!

te allahim yil olmus 2017 hala 442

751628d1421605865-diego-simeone-4-4-1-1-simeone_1968268a.jpg

ranieri_manager-large_trans_NvBQzQNjv4Bq7SJAa_hR_RpkG4jbglHedrRA-EL957Ef9gRwXeC5zg4.jpg

jardim.jpg

Sneijder geldigi günden beri transfer oluyor zaten bir yerlere.

175 resmi maca cikmis bizim formamizla. 6 mac daha oynarsa en fazla forma giydigi kulüp Galatasaray olacak.

Hadi taliplisi cikarsa 7.5 milyona gidebilir. 5 milyon ücretini de hesaba katarsak 12.5 milyon bütce cikiyor.

Belhanda'yi 10 numara cekip kanat aliriz rahatlikla. Gitmesini istemem ama kalmak istemiyorsa dünyanin sonu degil.

Bruma kadar degerli bir oyuncu degil bizim icin.

Bizim taraftar salak artık başka birşey demiyorum. Yaşananlardan zerre ders çıkarmıyor.

Melo gidiyor, Bruma gidiyor şimdi de Sneijderi yollayın sonra da Muslera ya sıra gelir. Sabriler Semihler Selçuklar kalsın onlarla başarıya koşarız kesin.

sent via GSC

De Jong' un, soyunma odasında ''25 kişi birini istemiyorsa o gider, 25 kişi değil'' resti göz ardı ediliyor ki dolaylı olarak Sneijder' in de düşüncesidir, birlikte hareket ettikleri, toplantılar tertipledikleri bilinen bir şey...

Oyuncu grubu ile TD ün ters düştüğü durumlarda klişe bir sözdür, Maldini de Terim için sarfetmişti zamanında...

Ancak bu klişeye uymayan faktörler var;

- Futbolcuların tamamının bu düşüncede olduğunu zannetmiyorum. De Jong hangi özelliğe sahip de hepsi peşinden gidecek. Hatta sevmeyeni seveninden çoktur takım içinde.

- Dünya alem biliyor ki bu takım eskidi ve büyük ölçüde yenilenmesi gerekiyor, yoksa tarihin en rezil sezonu yaşanır. Bu durumdaki takımın oyuncuları daha birkaç ay önce gelmiş TD e rest çekecek yüzü bulamamalı...

Yönetim bu resti gördüğüne ve Tudor' la devam kararı aldığına göre (İyi ya da kötü tercih olduğunu zaman gösterecek, kadro için inisiyatif kullanmasına imkan verilmesinden yanaydım şahsen, yaptığı hatalar güvenimi biraz sarsmış olsa da hala aynı düşüncedeyim) karşı taraftan birilerinin gitmesi eşyanın tabiatı gereğidir. Bunlardan ilk ikisinin Sneijder ve de Jong olduğu kesin, diğerlerini bilemem, olayların içinde değildim.

Sneider' in ille de kalmasını isteyenler beni aydınlatsın lutfen. Takımın TD ü Tudor' la geçinemiyorlar, araları düzelecek gibi de görünmüyor. Tudor kovulacak diye umuyorsanız söyleyeyim, berbat transferlerle çok kötü bir kadro kurulup işlerin içinden çıkılmaz noktaya gittiği anlaşılmadan böyle bir şey olmaz; o zaman da bir değil on Sneijder bir şey yapamaz (Tabi inşaallah öyle günler yaşamayız). Yok 'bu sene böyle gitsin de seneye yine coşar' diyorsanız, bu da mantıksız. Hem adamın sözleşmesi bitiyor, MLS ye gitme kararını çoktan vermiş bile olabilir, hem üst üste üç yıl beklentileri karşılayamamış 34 yaşında bir futbolcu olacak, o kadar güvenebilecek misiniz?...

Üst Alt