Galatasaray'da Şok Eden Ayrılık

Spor Toto Süper Lig'de Mersin İdman Yurdu ile Türk Telekom Arena'da berabere kalarak hayal kırıklığı yaratan Galatasaray'da sürpriz bir ayrılık yaşandı.

dm3x.jpg

Galatasaray'da büyük şok yaşanıyor! Sezon başında Fatih Terim'in teknik direktörlük koltuğuna oturmasının ardından göreve getirilen ABD'li kondisyoner Adam Rotchstein görevi bıraktığını açıkladı.

Kişisel facebook sayfasından bir açıklama yapan Rotchstein, Galatasaray'ın Mersin karşısında müthiş bir azim gösterdiğini ancak bu çabanın kazanmak için yeterli olmadığını ve gösterilen çabanın bir şekilde yerini bulmadığını söyledi.

Fatih Terim'in kendisini için çok özel bir insan olduğunu belirten Rotchstein, "Galatasaray'da ve Türkiye'de çalıştığım için büyük bir mutluluk duyuyorum. Ayrıca bana Galatasaraylılar tarafından verilen müthiş destek için de teşekkür ederim. Ancak görevimi bırakmaya karar verdim. Herkese tekrardan teşekkür ederim" dedi.

Galatasaray Spor Kulübü, ABD'li kondisyoner Adam Rotchstein'in kulüpten ayrılışı hakkında henüz resmi bir açıklama yapmadı.

Cevap: Galatasaray'da şok eden ayrılık

Acaba yorum yazmak icin biraz beklesekmi,yalanlama falan belki gelir bu konuyla ilgili.Gelmese bile kondisyoner mi kalmadı dünyada:)

Sezon basinda twitter'da birisi sormustu kendisine "Scott Piri'nin firmasindan misin" diye. Cevap olarak "evet, ben devre arasina kadar gecici olarak burdayim sonra Scott geliyor benim yerime" demisti. Durum bundan ibaret olabilir belki.

Umarım Scott en kısa sürede dahil olur teknik kadroya. Bunun üzerinden de 3 hafta haber dinlemek istemiyorum medyada.

Scot Piri gelene kadar bu duracaktı, durum bundan ibaret bence, bunu da şok ayrılıkmış gibi gösteriyorlar, şeref yoksunları, daha neler neler çıkacak basında bakalım, tahminen, Baroş, Semih Kaya, F.T, Ünal Aysal vs üzerinden bizi yıpratmaya çalışacaklar.

Scott'un Amerikadaki sözleşmesi Aralık ayında falan bitiyordu.. Büyük ihtimal Scott geleceği için bırakmıştır.

bu adam geldikten sonra darbeye bağlı olmamasına rağmn çok sakatlanmaya başlamıştı zaten oyuncularımız

ben ikisi birlikte çalışacak zannediyordum.

o zaman bir sıkıntı yok.

scott piri reyisi bekleyelim. :D

Cevap: Galatasaray'da Şok Eden Ayrılık

Euro 2008'de FT ile birlikte çalışan ABD'li Kondüsyoner Scott Piri gelecek beyler o daha iyi zaten Euro 2008'de müthiş bir kondüsyonumuz vardı milli takım olarak :D

Cevap: Galatasaray'da Şok Eden Ayrılık

İki taraf içinde hayırlı olsun.Scott Piri takımımıza daha çok şans getirir inşAllah.:)

Üst Alt