Galatasaray'da Taylan Antalyalı'ya Yeni Sözleşme | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Taylan Antalyalı'ya Yeni Sözleşme

Galatasaray'da Taylan Antalyalı'ya yeni sözleşme! İşte alacağı rakam...
Galatasaray’da bu sezonun en iyisi olarak göze çarpan Taylan Antalyalı ile ilgili flaş gelişme yaşandı. Sarı-kırmızılı yönetim, takımın en az kazanan ismi olan yıldız oyuncunun sözleşmesini revize edecek. Taylan'ın alacağı yeni rakam belli oldu.

Sarı-kırmızılılarda düzenli olarak 11’de oynayan ve yılda 2.2 milyon lira ile takımın en az kazanan ismi olan 25 yaşındaki futbolcu ile ilgili flaş karar alındı.

2.5 sene daha sözleşmesi bulunan genç futbolcunun ücretine en az yüzde yüzde 100 zam yapılacağı öğrenildi.
Taylan'ın yeni zamla birlikte alacağı ücret 4.5-5 milyon lira bandına yükselecek.
Yönetim, teknik kadronun raporu doğrultusunda devre arasında anlaşmayı revize edeceği ve zammı uygulayacağı belirtildi.
Nezat Dindar

1605948150855.png

5 milyon euro ve stadin bir kisminin tapusunu vermeseler bari

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Profesyonellik bu değil, sözleşme de belirtilen şartlara iki tarafta uymalı.. ha futbolcunun gayretini ödüllendirmek mi istiyorsun, %10 zam yap geç.. batma noktasına gelinme sebebi bu armatörlük ne yazık ki

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Isin komik kismi zami hak eden gomise tekmeyi vurdular
Bu basi bos topculari tutmak icin dünyalari verirler

Gesendet von meinem SM-G965F mit Tapatalk

Zamma karşı değilim ama keşke gram akılları olsa ve zamlı sözleşmeyi garanti para artı performans bonusu şeklinde yapsalar.

Tarih bu yüksek garanti paraları aldıktan sonra yıldızları sönen Türk oyuncuları ile dolu.

al işte linnesteki hatanın aynısını yapıyoruz

geçende sabrinin bi açıklamasını okudum bizle sözleşme uzattığında 1.6 m euroya hiç pazarlık yapmadan imzayı attım camiama diyo

bunların ülkeden ekonomiden haberleri yok galiba gariban vatandaş parasını kulübe yedirsin bunlar krallar gibi yaşasın diye

ben artık maaşları max 2m euro seviyesine indirelim diye düşünürken bu sabrinin açıklamasından sonra max ücretin asgari ücret olması getektiğine karar verdim,sskda yok bağkurdan yapılsın sigortalarıda

Üst Alt