Galatasaray'da Thomas Schaaf Sürprizi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Thomas Schaaf Sürprizi!

hannover-thomas-schaaf-bundesliga_3442303.jpg

Galatasaray’da çözülmesi gereken en ciddi sorun, teknik direktör konusu. Yönetimin tek bir büyük hedefi var, o da Fatih Terim.

Galatasaray’da çözülmesi gereken en ciddi sorun, teknik direktör konusu. Yönetimin tek bir büyük hedefi var, o da Fatih Terim.

A Milli Takım’ın başında olan İmparator için EURO 2016 sonrasını bekleyen Sarı-Kırmızılılar bir yandan da alternatif planlar üretiyor. Riekerink ihtimalini cepte tutan Cim Bom’a menacerler vasıtasıyla Thomas Schaaf önerildi.

Werder Bremen ve E.Frankfurt’tan sonra geçen sezon 11 maçlığına Hannover’de görev yapan 55 yaşındaki Alman çalıştırıcı ile Sportif A.Ş.’de göreve başlayan Alp Yalman bir görüşme gerçekleştirecek.

Fanatik

Galatasaray’da Thomas Schaaf Surprizi!

Ya bu adam antrenorluk kariyerinde zirvesini 90'larda yapmis, o zamandan beri her takimda git gide daha kotu performansi, demek ki futbolla birlikte degisememis, gelisememis. Biz bundan mi medet umuyoruz, bir de ilk defa ulke disinda yabanci bir ligde calisacak da basarili olacak?

hep aynı isimler. yarın öbürgün bu adam ölürse ne halt edicez. yeni ve taze kanlar lazım bize.
mümkünse alman olsun

Valla mumkunse hemen baslasin. Yok neymis 90'li yillarda kaldi. Birakin bu muhabbetleri. Bunlar bizim yerliler gibi degil , surekli kendilerini update eden insanlar. Umarim gelirde Alman bir hocaya kavusmus oluruz. Zaten sizide anlamiyorum. Ust duzey olan bir adam buraya nasil getireceksin? hangi parayla , planlamayla getireceksin? Zaten sen getirene kadar Avrupa buyukleri kapar....

Senol Gunes mesela adam hic sampiyon olamadi , belkide eski kafali desek yeridir ( yasi dolayisiyla) ama adam gayet modern futbol oynatarak sampiyon yapti kargalari. Bu isler yasla alakasi yok. Kendini gelistiriyorsan sorun yok...

Alman Isteruk!

Ya bu adam antrenorluk kariyerinde zirvesini 90'larda yapmis, o zamandan beri her takimda git gide daha kotu performansi, demek ki futbolla birlikte degisememis, gelisememis. Biz bundan mi medet umuyoruz, bir de ilk defa ulke disinda yabanci bir ligde calisacak da basarili olacak?
90lar mı?

Adam 2008 de mi Uefa da final oynadı Bremen ile Shakhtar'a karşı. Kaç sene CL de oynadılar, 1998-2010 arasında neredeyse her sene taş gibi takımı vardı hep Bremen'in.

Gelsin beğeniyorum falan demiyorum da bilmeden etmeden konuşmamak lazım. Ne bilim 2008-10 dan sonra düşüşte desen anlarım da yok 90larda kalmış falan demek de nedir.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

90lar mı?

Adam 2008 de mi Uefa da final oynadı Bremen ile Shakhtar'a karşı. Kaç sene CL de oynadılar, 1998-2010 arasında neredeyse her sene taş gibi takımı vardı hep Bremen'in.

Gelsin beğeniyorum falan demiyorum da bilmeden etmeden konuşmamak lazım. Ne bilim 2008-10 dan sonra düşüşte desen anlarım da yok 90larda kalmış falan demek de nedir.

Knk sen bilirsin. Bize level atlatacak biri mi?

Artik sadece td istemiyorum. Level atlatacak , adaletli birini istiyorum. Gelip idare etmesin

90lar mı?

Abartiyorum tabii ama gitgide dusen bir performansi var WB'den sonraki her takimda daha kotu. WB de onun takimi, boyle seylerin dinamikleri cok farkli olur, adam genc takimindan beri oynadigi, yasadigi, her calisanini tanidigi kulupte basarili olmus, sonra gittigi her takimda berbat. Bir takimin kadrosu ne kadar kotu olursa olsun, 11 macta 10 maglubiyet 1 galibiyet ne demek ya?

Son düzenleme:
Üst Alt