Galatasaray'da transfer atağı - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da transfer atağı

Galatasaray forvet arıyor

Transfer çalışmalarını hızlandıran Galatasaray'ın hedefi, İspanya'nın Valencia Kulübü'nde oynayan forvet oyuncusu Pablo Hernandez ve Fransız ekip Olimpik Lyon'un yıldızlarından Sidney Govou'yu kadrosuna katmak.

Sarı-kırmızılı kulüp Servet Çetin'in Marsilya'ya transferindeki belirsizliğin sürmesi nedeniyle önceliği forvet arayışına verdi.

Teknik direktör Frank Rijkaard'ın öncelikle istediği Liverpool'un Hollandalı yıldızı Babel'in transferinin zora girmesi sonrasında Sarı-kırmızılılar, Pablo Hernandez ve Sidney Govou ikilisinden birini renklerine kazandırmayı planlıyorlar.

Galatasaray Kulübü'nün, mali kriz yaşayan Valencia'nın 24 yaşındaki Hernandez için istediği 7 milyon Euro'luk rakamı, 4-5 milyon Euro'ya düşürerek transferi gerçekleştirmek üzere çalışmalarını sürdürdüğü öğrenildi.

29 yaşındaki Govou ise, Lyon'da geçen sezon sürekli forma bulamadığı için kulübünden ayrılmak istiyor.

39 kez Fransa Milli Takımı forması giyen Govou'nun, Sarı-kırmızılı takımın teklifine olumlu baktığı öğrenildi.

Öte yandan Galatasaray Futbol Şube Sorumlusu Haldun Üstünel, en kısa sürede bu iki futbolcudan birinin transferini gerçekleştirerek, takımlarının Hollanda kampına yetiştirmeyi planladığını ifade etti.

Kaynak : DHA

Cevap: Galatasaray'da transfer atağı

27 maç 3 gol son sene performansı. gerçekten hernandez müthiş. bi kazık bağlasak ceza sahasına bundan fazla atar.

27 maç 3 gol son sene performansı. gerçekten hernandez müthiş. bi kazık bağlasak ceza sahasına bundan fazla atar.

sadece 27 maçta 3 gol atmasına bakıp oyuncuları yargılıyorsan gerçekten çok çok ayrı bir dünyada yaşıyor olmalısın! Hele ki günümüz futbolunda! Ayrıca Hernandez santrafor değil sağ açık oyuncusudur...En iyi sağ kanatta oynamaktadır...! Sana biraz Getafe,Valencia vsvs..maçlarını izlemeni öneririm!

sadece 27 maçta 3 gol atmasına bakıp oyuncuları yargılıyorsan gerçekten çok çok ayrı bir dünyada yaşıyor olmalısın! Hele ki günümüz futbolunda! Ayrıca Hernandez santrafor değil sağ açık oyuncusudur...En iyi sağ kanatta oynamaktadır...! Sana biraz Getafe,Valencia vsvs..maçlarını izlemeni öneririm!
sen bütün getafe maçlarını izledin heralde. çok bilgilisin.

Geçen gün aklıma gelmişti bu Govou, hem aradığımız tarz hem de ucuz, tam bize göre demiştim.Bırakın Babel, Quaresma hayallerini, Govou cuk diye oturur bizim takıma.

Hernandez'i ise birkaç defa izleme fırsatım oldu ancak yorum yapacak kadar bilgim yok.

sen bütün getafe maçlarını izledin heralde. çok bilgilisin.

evet ben yabancı ligleri 12-13 yaşımdan beri takip ederim ve Türkiye'de bir sürü boş insandan daha iyi bilgim olduğunu düşünüyorum! Bir orta saha oyuncusunu attığı gol sayısına göre değerlendiren bir insanın beni yargılamasının da ne kadar doğru olduğunu bilemiyorumm..!!

Hernandez gibi adamları beğenmezler,sonra Gökhan Zan geldi mi yazıklar olsun diye bağırıp çağırır bunlar! Gerçekci olun biraz! 8. Sınıf kalite bir ligte 5. olduk ve UEFA'da oynayacağız.. Ne bekliyorsunuz? Kimleri istiyorsunuz? Şu transfer taraftarlığınıda bırakın isterseniz!!

evet ben yabancı ligleri 12-13 yaşımdan beri takip ederim ve Türkiye'de bir sürü boş insandan daha iyi bilgim olduğunu düşünüyorum! Bir orta saha oyuncusunu attığı gol sayısına göre değerlendiren bir insanın beni yargılamasının da ne kadar doğru olduğunu bilemiyorumm..!!

tamam özür dilerim. hakılsın yüksek beklentilerden sonra böyle oyuncular can sıkıyor.

Üst Alt