Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]


Yönetim Kurulumuzun dün bitirdiği ve geceyarısı ilk kez sitemizden duyurduğumuz yeni transferimiz Brezilyalı Elano Brumer'den sonra transfer çalışmalarının bittiğini düşünenler yine yanılacak. Galatasaray futbol takımındaki transfer hareketliliği tüm hızıyla sürüyor. Bildiğiniz ve olması gerektiği üzere şu an için isim veremeyeceğiz fakat gerçekleşecek transferlerimizi yine ilk defa bizden duyacaksınız ve bitmek üzere olan bu transfer(ler)i ilk kez burada yine sizinle paylaşacağız. Şimdilik 2 alternatiften birincisinin yabancı bir defans oyuncusu olduğunu, ikinci alternatifin ise yine yabancı bir santrafor olduğunu paylaşmak istiyor ve anlayışınıza sığınıyoruz...

Çevre semtlerde ve karşı yakada korku dağları gitgide büyüyor.Yürüyedur Galatasaray...Kapalitribun[dot]com
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]Defans gelsin de forvet gelse de gelmese de olur.
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]Çabukluğu olan bir defans şart. Emre Güngör var elimizde ama çok sakatlandığı için güvenilmiyor. Forvet olsa da olur olmasa da olur. Serkan Çalık 'ı unutmayalım.
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]Eğer böyle bir şey varsa bir yabancıyı göndermek zorundayız. O da Nonda olur herhalde. Ama yönetim gelecek vaat eden, yedek kalmayı sorun etmeyecek, kaliteli ama kesinlikle genç bir yabancı forvet alabilir, Milan Baros'a alternatif olması için.
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]Aslında Barosun alternatifi Barosu ciddi manada zorlamalı çünki Baros şuan o bölgenin tek hakimi yani ne olursa olsun Barosu oynatmak zorundayız ve bu oyuncunun çok rahatlamasını sağlar.
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]bende açılmıyor bu site..Aynı sorunu yaşayan vr mı arkadaşlar...
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]Güvenilir bir site mi taniyan takip eden daha önceden var Mi
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]Forvet transferini rüyanızda görürsünüz

Defans belki...
 
Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]Kapalıtribün'ü ve güvenilirlik seviyesini bilmiyorum. Bu haberin doğruluğu konusunda da yorum yapamam ama genel bir yorum olarak aklımızda şu olmalı. Elano transferinde blogların önceden konuyu açıklamaları veya ipuçlarını vermeleri blogların inandırıcılığını arttırdığı için bundan yararlanmak isteyen çeşitli bloglar ve siteler olacaktır. Sonuçta bir hafta önce bilinmedik bir blogda söylenen transfer haberine insanlar güler geçerken, bugün "yoksa" diye bakabileceği için önüne gelen blog reytingini artırmak amacıyla mantıklı/mantıksız, doğru/yanlış transfer haberleri girebilir. Bu aşamada haberlere şüphe ile yaklaşmak ve güvenilir olan veya olmayan blogların ayrımını iyi yapmak gerek.Dediğim gibi Kapalıtribün'ü ve güvenilirlik seviyesini hakikaten bilemiyorum. Bu onları hedef alınarak yazılmış bir yazı değildir. Belki de verdikleri duyumlar doğrudur. Ancak ben bilmediğim her blog haberine yoğun şüphe ile yaklaşırım doğal olarak bu aralar, onu söylüyorum. Kapalıtribün'ün güvenilirliği konusunda ilgi verecek arkadaşlar varsa esirgemesiner bizlerden yazsınlar buraya.
 
Üst Alt