Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı] - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]

Benim bildiğimde bir tane defans, bir tane forvet transferi yapılacak. Bir kontenjan boş bunun yanında Tobi'yi de göndermelerini bekliyorum. Bu iki transferin haricinde Aurelio'da gelecek. Ön anlaşma yapıldı onunla dava sonucu bekleniyor. Defansta büyük ihtimalle Neill. Ama belli olmaz bu yönetimin işleri.

Benim bildiğimde bir tane defans, bir tane forvet transferi yapılacak. Bir kontenjan boş bunun yanında Tobi'yi de göndermelerini bekliyorum. Bu iki transferin haricinde Aurelio'da gelecek. Ön anlaşma yapıldı onunla dava sonucu bekleniyor. Defansta büyük ihtimalle Neill. Ama belli olmaz bu yönetimin işleri.

Burak elano transferinden sonra eğer yanlış bilgi verirsen bu taraftar senide harcar :) Olumlu işler çabuk unutulur biliyorsun :) Şaka tabi...Transfer yapılması zorunluluk ama devre arasına da bırakabilir yönetim..

Burak elano transferinden sonra eğer yanlış bilgi verirsen bu taraftar senide harcar :) Olumlu işler çabuk unutulur biliyorsun :) Şaka tabi...Transfer yapılması zorunluluk ama devre arasına da bırakabilir yönetim..

defans transferi devre arasına kalırsa işimiz var...

Keita'da da biliyordum ama onda herhangi bir bilgi vermedim arkadaşlarım hariç. Onlarda gelsin burada doğrulasın beni :) Duyum abi bunlar olur, olmaz bilemem. Scoutgs ile aram sizin bu link koyduğunuz siteden daha iyi olmasına rağmen bu son yazdığım Neill, Aurelio'yu falan başka yerden duydum. Oradan değil.

Stoper ve sağ bek alsak daha iyi. Forvet alacaksak genç ve yerli olmasını isterim :)

Keita'da da biliyordum ama onda herhangi bir bilgi vermedim arkadaşlarım hariç. Onlarda gelsin burada doğrulasın beni :) Duyum abi bunlar olur, olmaz bilemem. Scoutgs ile aram sizin bu link koyduğunuz siteden daha iyi olmasına rağmen bu son yazdığım Neill, Aurelio'yu falan başka yerden duydum. Oradan değil.

Burak Nonda gitmiyormu sence yedek forvet Nondanında yedeğimi olacak yoksa:D

Biz bu ligi aştık avrupada da bir porto bir lyon kalitesini geçmek üzereyiz . Abartı değil bunu sizlerde biliyorsunuz .

Ya o kadar iyi transferler yapıyoruzki,artık resmen bu para nerden geliyor bırde yazık olmazmı paralara diye düşünmeye başladım :D

Arkadaşlar kaç yabancımız oldu şimdi?

Haldun evinde oturmadığı sürece heran transfer olabilir..

Ayrıca Nonda giderse yerine başka bir forvet gelse yine Baros'un arkasında tek alternatif gelecek yeni forvet olacak. Koskoca sezon 2 forvetle geçmez.

Beni transfer habercisi olarak kullanmayın :) Duyduğumu söyledim o kadar. Mesela bilgi aldığım yerler söyleme dese mezara gider o bende. Ancak Gs.org'dan öğrenirsiniz :D

Sen şimdi aurelio ve neill'i duydun o zaman..Eee bu yeek forvet olyı nerden cıktı..

Ya o kadar iyi transferler yapıyoruzki,artık resmen bu para nerden geliyor bırde yazık olmazmı paralara diye düşünmeye başladım :D

Arkadaşlar kaç yabancımız oldu şimdi?

Stadımız açılsın Riva arazisi değerlendirilsin o zaman görücez neler oluyor:D Paranmı var derdin var deriz artık:p:D

Yok artık Lebron James.. Yazık bu ülkede yine de azımsanmayacak derecede rakip sayısı var abi hepsini kalpten götürecekler.. Onlara da acısınlar azcık :D Ben bu sene böyle idare edip seneye defans takviyeleriyle oturturlar takımı diye düşünüyordum fakat şimdi hallederlerse çok daha süper olur..

İnşallah Coloccini ya da onun tarzında biri gelir.. Ricardo Carvalho mesela :p

Bu saatten sonra 3 transfer hayal ama...Nasıl 3 olur sezer ufuk birde yabancı defans olursa 3 olur diğer türlü zor yani..

Üst Alt