Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı] - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Transfer Bitmez, Defans + Forvet Geliyor [Yabancı]

Cevap: Galatasaray'da Transfer Bitmez,Bir Defans Bir Forvet Geliyor[Yabancı]

Şuan 7 yabancımız var.Linderoth,Keita,Baros,Kewell,Nonda,Leo Franco,Elano.

Yani ancak 1 yabancı transferi yapabiliriz.

Bu saatten sonra 3 transfer hayal ama...Nasıl 3 olur sezer ufuk birde yabancı defans olursa 3 olur diğer türlü zor yani..

Muhtemelen öyle olacak zaten.. Ve öyle olursa da mükemmel olur bence.. Yabancı stoper lazım çünkü.. Benim takıldığım nokta Zan'ın olduğu yer.. Oyun kurucu fakat kısa boylu Bülent Korkmaz tipi bir adam lazım.. Önce de söylemiştim Emre Güngör çok rahat o açığı kapatır bence ama sakatlık olayı da kötü onun.. Oyuna girer girmez sakatlanıyor sonra 2 ay yok.. Müzmin oldu sanırım yeni Bülent'imiz derken :(

Forvet şart.Ya baros sakatlanırsa .Nonda ile avrupa maçına mı çıkacaz ?

Neill, Aurelio ve bir yeni forvet diyorum. Bu forvet arkadaşımızda genç bir isim olur diye tahmin ediyorum. Tobi de takımdan gönderilecek yabancı futbolcu adayım. İsrail'e gördünüz yine gitmedi artık benimde kendisinden umutlarım kesildi. Ayrıca Elano orta sahaya girdiğinde de Arda'yı yine sol tarafa çekecekler, Topal - Aurelio Elano ile birlikte orta sahada oynayacak. Çünkü Elano'nun yanına iki defansı güçlü futbolcu şart. Neill'i ise sağ bekten zidaye stoper olarak düşünüyorlar. Hem stoper - hemde sağ bek oynamasıda onun avantajı. Ufuk Ceylan ve Sezer Öztürk hakkında bilgim yok ama bütün internet siteleri yazıyor.

Ama ayıp bu kadarı da! Rakip takım taraftarları yönetimlerini devirecek, kulüp binaları önünde açlık grevine başlayacak ya da canları çekip bir yerleri şişecek :D:D:D

Yok artik, bi yildiz daha gelirse kendimi pencereden asagi atarim ... :D

Bence bir forvet alınır sadece. Çünkü hücumda alternatif yok nonda haricinde, yaseri saymıyorum bile.

Defansa adam alınmayacak bence göreceksiniz çünkü alternatif çok bir kere yedek olarak emre güngör'le emre aşık bekliyor. Sabride sağ bekte artık değişilmez olduguna göre bir forvet alınıp transfer bitirilir bence

Neill, Aurelio ve bir yeni forvet diyorum. Bu forvet arkadaşımızda genç bir isim olur diye tahmin ediyorum. Tobi de takımdan gönderilecek yabancı futbolcu adayım. İsrail'e gördünüz yine gitmedi artık benimde kendisinden umutlarım kesildi. Ayrıca Elano orta sahaya girdiğinde de Arda'yı yine sol tarafa çekecekler, Topal - Aurelio Elano ile birlikte orta sahada oynayacak. Çünkü Elano'nun yanına iki defansı güçlü futbolcu şart. Neill'i ise sağ bekten zidaye stoper olarak düşünüyorlar. Hem stoper - hemde sağ bek oynamasıda onun avantajı. Ufuk Ceylan ve Sezer Öztürk hakkında bilgim yok ama bütün internet siteleri yazıyor.
Burak hala ısrar ediyorsunuz ARda artık ortada oynuyor sol taraf Kewell'ın busene.Bunun en basit örneği yaser varken bile ARda'nın sol kanatda oynamamasıdır.Ayrıca Arda'nın çok iyi defansının olduğunu biliyoruz aynı şekilde Elano'nunda.

Arda'yı sola çekersek çok kötü olur.Ortada oynarken yaptığı asistleri gördük.Bu sene ortada oynasın tslde asist kralı olmassa kalıbımı basarım.Kesinlikle çizgiye çekilmemeli !

Aurelionun gelmesini Cok istiyorum topala iyi ikilli olurlar saglam orta sahamiz olur eyer orta saha transfer yapilacaksa büyük iptimal Kewell yedek kalir

Medyada dolasanlar dogruysa istedi yillik ücret deymez Ingilizlerin dedi kadar varmis LuCASH

ama bir stoper mutlaka alinmali Gökhanla yürümez

bu site güvenilir mi rentaşlar önce bunu soracam?

ayrcada eğer doğru bir bilgi verdiysede 7 yabancılı bir takıma 2 yabancı transfer daha nasıl düşünülüyor, linderoth gözden çıkarılmış mı acaba yada nonda?? eğer bu haber gerçekten doğruysa ce genç bir santraforla tecrübeli bir defansla yemin ediyorum gelecek sezon transfer olmadan ortalığı dağıtırız...

Bir blog demiş dememiş çok önemli değil ama zaten çoğumuz kaliteli bir stoper alınacağı konusunda hemfikir. Rijkaardın da Barosu alternatifsiz olarak görmesi ve bunun soruna yol açacağını düşünmesi normal. Yani çok saçma geliyor bana blogların iddia ortaya atması, zaten böyle transferlerin gerçekleşme ihtimalini bilmeyen pek yok, yani prim yapacaklar kendi çaplarında sözüm ona. Yok transfer olmazsa da sallarlar artık son anda pürüzler çıktı, teminat bulunamadı, Nonda gönderilemedi gibilerinden.

Aurelionun transferi stratejik bi transfer olur. Topal satılır.

Bugun arkadasım storeden alısveriş yaparken calısanla arasında bi muhabbet gecmiş daha bu hicbişey bide forvet alıcakmıs yönetim demiş havada yine güzel kokular var hayırlısı bakalım

Ardayı kanada çekmek intihar olur.Hücüm etkiliniğimizi çok düşürür.Kanatta Keita ve Kewell gibi yırtıcı forvet özellikli oyuncular oynar.Arda'yı sola çekmek çok zararımıza olur.

Aurelionun transferi stratejik bi transfer olur. Topal satılır.

Bugun arkadasım storeden alısveriş yaparken calısanla arasında bi muhabbet gecmiş daha bu hicbişey bide forvet alıcakmıs yönetim demiş havada yine güzel kokular var hayırlısı bakalım

Yav orda çalışan emin olun bizim kadar bile haberdar değildir adam duymuş başka bir taraftardan sallıyor.

Arda kanat için bi alternatifdir su saatten sonra sadece bu bu sene jokerlerimizden bitanesi olacak

İnternet sınırsız dı kota lı yaptırıyorum 47.90 lık lig tv yi alıyorum. Bu takım izlenir

Üst Alt