Galatasaray'da Yeni Dönem Kapıda! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Galatasaray'da Yeni Dönem Kapıda!

Galatasaray, teknik direktör arayışlarını hızlandırdı. Sarı kırmızılı yönetimin gündeminde Bülent Korkmaz var.

korkmaz6_10HSD.jpg

Galatasaray Yönetimi, Fenerbahçe maçı öncesi teknik direktör konusunu çözümlemek istiyor. Sarı kırmızılılarda Gençlerbirliği mücadelesinde son kez takımın başında sahaya çıkan Orhan Atik'in TFF tarafından verilen süresi doldu.

Pazar günü TT Arena'da oynanacak kritik derbiye yeni bir teknik direktör ile çıkmak isteyen yönetim, geçtiğimiz günlerde Bülent Ünder'e teklif sunmuştu ancak Ünder, teklif sezon sonuna kadar olduğu için kabul etmedi.

Yönetim, Fenerbahçe derbisinden itibaren sezon sonuna kadar Bülent Korkmaz'ın takımın başına geçmesi yönünde görüş birliğine vardı. Korkmaz ile yapılacak görüşmelerden çıkacak sonuca göre, Galatasaray'da yeni bir dönem başlayabilir.
47 yaşındaki teknik adam, 2009 yılında Galatasaray teknik direktörlüğü yapmıştı. Korkmaz, bu sezon Mersin İdman Yurdu'nu çalıştırmış ancak görevden ayrılmıştı.

YÖNETİM KURULU TOPLANTISI ERTELENDİ
Galatasaray Yönetim Kurulu, Ankara'daki bombalı saldırıda hayatını kaybeden Umut Bulut'un babası Kemal Bulut'un Kayseri'deki cenazesine katılacağı için her hafta salı günü gerçekleştirdiği haftalık olağan yönetim kurulu toplantısını ise erteledi.

Sarı kırmızılı yöneticilerin bir kısmı TT Arena'da toplanarak cumartesi günü yapılacak olan mali genel kurul ile ilgili hazırlıklar yaptı.

NTVSpor

Moderatör tarafında düzenlendi:
keşke bizim kulüpte bir iş kapabilseydim giren bir daha çıkmıyor iş garantisi bu olsa gerek full time evlat

Allah korusun hem kalitesiz hem de ırkçı bir td ama adamdır kaptandir ona laf etmem.ayrica çok defansif bize ters bir anlayışı var

__☆______☆_______☆_______☆__
Sent by Note 4, sponsored by Prandelli.

Evet gelsin birde Bülente tonca para kazandirak erken emekli olsun allah sizin belanisi versin emi ya adam gibi bir yabanci getirin yada sezon sonuna kadar su hollandaliyi ikna edin de td görevini üstlensin

Anlaşma sezon sonuna kadar olacaksa, herhangi bir şartı karşılaması durumunda +1 opsiyonu bulunmayacaksa kulübede TD lisansı bile olmayan Atik'in durmasından iyidir. TD'lik yeteneklerinin yetersiz olduğunu ben de biliyorum ama zaten iyi olanı da sezon sonuna kadar getiremeyiz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bülent geleceğine ertuğrul daha ii olur adamın hiç yoktan şmpiyonluk gibi bir başarısı var

HUAWEI Y541-U02 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kaptan Bülent,Hasan Şaş,Emre Aşık üçlüsü gelecekse olur. Zaten ligin bitmesine 2 ay kaldı. Hiç değilse bu üçlü takıma ruh katar o gazla 2 ayı götürürüz.

Artık bir kupa birde derbiler kaldı. İyi gitti diye seneye devam edilmesin tabi ki. Sadece sene sonuna kadar kötü bir fikir değil. Hiç değilse şimdikinden kötü olmaz.

Hamburg eşleşmesi rövanşında Semih'e güvenmeyip Kewell'ı stoper oynattı. Bu sefer de gelir ilk forma vereceği adam Semih, Selçuk falan olur, yine çıldırtır bizi.

zohaha bülent mi
lincoln'ü kesip barış özbeki falan oynatan adam degil mi bu :asd22:
şimdi biri çıkar omzu çıkık pozunu falan paylaşır

Üst Alt